! Forum Tuning Co zmienić ?

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe agentmb agentmb 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe StrzelbaWPR
    StrzelbaWPR
    Użytkownik

Witam jestem nowy,i zielony mało się znam,a pytanie moje jest takie,posiadam kupiony od kolegi skuter chińczyk,ale jest. Router Bassa 50.:D

moje pytanie jest takie,poniewaz chciałbym go sobie przerobić (zamieniać organy) i mam tu małą listę,chciałbym byście zobaczyli,i ocenili czy dobre części dobrałem,czy też moze któreś mam zmienić,prosze oceniać.

1.Cylinder- http://allegro.pl/cylinder-80-cc-glowica-tlok-modul-dysza-skuter-4t-i2692005428.html

2.Sprzęgło itd- http://allegro.pl/sprzeglo-tuning-wariator-pasek-669-chinskie-4t-i2698759754.html

3.Wał- http://allegro.pl/wal-korbowy-skutery-4t-tuning-80-ccm-uszczelki-i2705078008.html

4.Przedłużka do Amortyzatora- http://allegro.pl/przedluzka-amortyzatora-gratisy-super-tuning-i2761129862.html

5.gaźnik- http://allegro.pl/gaznik-filtr-stozkowy-dysza-80-skuter-4t-gy6-i2735718474.html

co jeszcze wymienić? co polecacie ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

I po co ten cały tuning? Po 1:
    – Nie opłaca się tunigować 4t bo i tak nie będzie wielkiej różnicy tylko zmniejszysz żywotność silnika i zwiększysz spalanie
    – Chińskich skuterów nie opłaca się tunigować. Tak jak mówie długo to nie pochodzi chyba że przeszczepisz cały skuter łącznie z plastikami ale to się nie opłaca. Wiesz że spalanie z 3l może ci nawet do 6-7 skoczyć?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ten skuter Ci się rozleci przy 90kmh. Kolega kupił nowego Torosa F16 i na drugi dzień musiał całe plastki ściągać z kierownicy. Koła mu skręcały w lewo a kierownica była w prawą stronę. Lepiej już kupić coś markowego i pobawić się w tuning a nie 4t i jeszcze chinskie ;p

Zdjęcie profilowe Baniak
    Baniak
    Użytkownik

Oj czepiasz się go chociaż moim zdaniem inwestycja w50ccm też jest trochę bez sensu ale to tylko moje osobiste zdanie. StrzelbaWPR ten „tuning” za który się masz zamiar zabrać to widzę że na powage :). Kupuj te części nie są najlepszej jakości ale dadzą rade, przyczepić się jednak mogę do filtru w gaźniku. Stalowy stożek dostatecznie spełnia swoją funkcje.
    Jeszcze. Jeżeli masz bęben z przodu to możesz mieć lekkie problemy z zatrzymaniem go.

StrzelbaWPR
    Użytkownik

@baniak wiem,wiem juz zobaczylem i znalazłem cale koło z tarczą,i manetke ze wszystkim na tarczowe 🙂 no ja wiem ze lepiej jest cos markowego,ale nei mam tyle pieniedzy tak to max wydam 1300zł okoolo nawet mniej,a skutera dobrego za tyle nie kupię;)

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

spokojnie, przy 90 km/h nic się nie stanie, homologacje i testy ten skuter przecież ma,więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby go troche usprawnić, ja też mam w planach tuning ale 2T, nie długo ponad stówe będzie latał, przez zimę to jeszcze pojeżdżę (max 85-90), ale na wiosne to bez tuningu się nie obejdzie 😉

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    StrzelbaWPR
    Użytkownik

a to wszystko do siebie pasuje ? dobrze dobrałem? wiem,wymienie jeszcze filtr stożkowy (ale to koszt 30zł i jeszcze dopasuje jakis dobry tłumik .Ale narazie wszystko ok ?

Lukario
    Użytkownik

wszystko powinno pasować 😉

Baotian BT49QT9- 20600km
    Lukario
    Użytkownik

a będziesz umiał to wszytko wymienić ? przy wymianie wału w 4T trzeba uważać na szczegóły i uważać żeby niczego nie zepsuć

Baotian BT49QT9- 20600km
    StrzelbaWPR
    Użytkownik

te łatwe części typu wymiana modułu,wymiana przedłużki lub filtra to umiem,ale te reszte oddam mechanikowi,niedaleko jest mechanik u mnie 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie