Co zamiast dyszy?

• This topic has 4 odpowiedzi, 4 głosy, and was last updated 8 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    romet727p10
    Użytkownik

Witam. Jestem w trakcie wymiany cylindra na 72cc. I co można zrobić z gaźnikiem zamiast wymiany dyszy na większa?

romet727p10
    Użytkownik

Aha i jeszcze jedno. Czy przy wymianie cylindra trzeba spuscic olej z silnika?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Mario1
    Użytkownik

walisz reklamę tuning skuterów a o gówno się pytasz ? , jak zmieniasz cylek to i dyszę musisz dać większą , a co do oleju to nowy cylek chyba nie będziesz docierał na starym oleju – wymiana obowiązkowa.

faflusniak
    Użytkownik

ja docieralem na starym ale mialem szlifowany.dyszy nie trzeba obowiazkowo zmieniac.ale nie zmieniajac zrobisz tylko polowe roboty.sory-ja bym do ciebie nie pojechal skoro kucharz wie wiecej od ciebie.powiedz po co sie szlifuje to zwroce honor.

Anonim
    Nieaktywny

przyjmuje skutery do siebie do garażu potem leci do nas na forum i się pyta, a jak już mu powiemy co ma zrobić to on to zrobi, ale kto otrzyma kasę? On. Nie pomagajcie mu. Takie jest moje zdanie, a jak chce pomoc to niech usunie re reklamy.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button