Co zamiast dyszy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Co zamiast dyszy?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Witam. Jestem w trakcie wymiany cylindra na 72cc. I co można zrobić z gaźnikiem zamiast wymiany dyszy na większa?

Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Aha i jeszcze jedno. Czy przy wymianie cylindra trzeba spuscic olej z silnika?

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

walisz reklamę tuning skuterów a o gówno się pytasz ? , jak zmieniasz cylek to i dyszę musisz dać większą , a co do oleju to nowy cylek chyba nie będziesz docierał na starym oleju – wymiana obowiązkowa.

Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

ja docieralem na starym ale mialem szlifowany.dyszy nie trzeba obowiazkowo zmieniac.ale nie zmieniajac zrobisz tylko polowe roboty.sory-ja bym do ciebie nie pojechal skoro kucharz wie wiecej od ciebie.powiedz po co sie szlifuje to zwroce honor.

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

przyjmuje skutery do siebie do garażu potem leci do nas na forum i się pyta, a jak już mu powiemy co ma zrobić to on to zrobi, ale kto otrzyma kasę? On. Nie pomagajcie mu. Takie jest moje zdanie, a jak chce pomoc to niech usunie re reklamy.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie