Co z Torosem F16 po zakupie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

Cześć. Chciałbym spytać czy po zakupie tego skutera nie muszę czegoś w nim zrobić? Może wymienić olej czy coś. Jestem nowicjuszem w tym temacie ale dzięki temu forum wiem już dość dużo.

mxx_rs
    Użytkownik
    • 14
    • 706Postów:

Weź klucz, sprawdź czy są dokręcone koła, śruby itd.
    Tak samo palcem przejedź po plastikach – sprawdź czy dokręcone i czy dobrze zaczepione.
    Co do reszty … jak masz taką ochotę to po 30km można wymienić olej żeby pozbyć się opiłków metalu ale jak wymienisz po 300km (sam albo na przeglądzie) to też w zupełności wystarczy.
    Aa no i ewentualnie podciągnij hamulce śrubą przy bębnach jeśli uważasz, że słabo hamują.
    A tak to tylko lać Pb95 i jeździć 🙂

Dacho009
    Użytkownik
    • 11
    • 66Postów:

nic nie musisz robić. Wszystkie płyny są już w skuterze (możesz jedynie uzupełnić ich poziom) jedyne o czym musisz pamiętać do odpowiednie docierania cylindra. Olej wymienią Ci na pierwszym przeglądzie jaki musisz wykonać między 300 – 500km co już pewnie wiesz.

NedERq
    Użytkownik
    • 36
    • 159Postów:

Po zakupie pozostaje Ci tylko dobre dotarcie skuterka . Na pewno w książce będzie napisane, kiedy masz zmienić płyny itd .

matol1798
    Użytkownik
    • 27
    • 750Postów:

Ktoś mi napisał żeby go najlepiej rozkręcić na części pierwsze i skręcić na nowo. Prawda?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button