Co z kartą motorowerową skoro wchodzi AM.

Kartę zdałem w maju w tym roku a w piątek kończę 14 i czy będę mógł wymienić kartę na prawko AM czy będę musiał na nie zdawać.

było to omawiane już 10287943 razy na forum, oraz na stronie głównej. Nawet filmy o tym robiono. Wystarczy poszukać

Będziesz mógł wymienić ...

izdebski12
nie spinaj się tak :P może kolega woli się upewnić ten 10287944 raz czy może :D

a orientujecie się w ogóle ile będzie kosztował taki kurs? ;d

Pewnie coś około 400zł.

To jeszcze płatne? omg

no wiecie państwo musi zarabiać.

paranoja z tym. Okej,ja się zgadzam z tym ,że trzeba znać przepisy,nauczyć się jeździć itd ale tyle kasy zdzierać? Przesada -.-
czyli teraz trzeba szybko zrobić karte i potem wymienic a uczyc się na własną rękę :(

Oni zmieniają przepisy z myślą o sobie żeby było więcej dla nich a nas motocyklistów mają w d.... i musicie się z tym pogodzić te gadanie i ten lament to nic i tak nie da.Ci co siedzą przy korycie mają w tym interes

no wiadomo,ja się nie poddam bo chce jeździc i jakies zasra*e urzędasy nie pokrzyżują mi planów :D a orientuje się ktoś ile będzie kosztowała zamiana karty motorowerowej na prawko Am?

z kategoria b jest tak samo tylko kasa

poco ci nowe prawko AM jak masz kartę motorowerową to wystarczy i przy okazji zaoszczędzisz trochę zł bo badania lekarskie i prawko AM tez kosztuje

Jak się ma kartę motorowerową to trzeba będzie ją wymienić. Będzie na to chyba miesiąc czasu.

a mniej wiecej w jakich miesiącach

Od połowy stycznia chyba trzeba już wymienić (ile wydaja prawojazdy?)