Co wymienić po 40 000 km?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    ziomek1
    Użytkownik
    • 53
    • 556Postów:

Witam!
    mój skuter ma przejechane 40 000, jaki części mam wymienić przy takim przebiegu, jakie uszczelki? i co posprawdzać?

martin1996a
    Użytkownik
    • 47
    • 546Postów:

Jak jeździ to nic nie wymieniaj , jak już słabo jedzie albo niechce jechać to cylinter,tłok,wał,wariator,sprzęgło,rolki,pasek,uszczelki,łożyska

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Zrób mu pierw przegląd, wiele sobie tym wyjaśnisz.

ziomek1
    Użytkownik
    • 53
    • 556Postów:

przegląd był robiony niedawno

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Skoro tam stwierdzili, że jest ok, a sam nie chcesz go rozbierać to moim zdaniem bez sensu na ślepo wymieniać…

goofi
    Użytkownik
    • 0
    • 23Postów:

Jeżeli masz zaufanie do mechanika, który robił przegląd to po prostu jeździj normalnie. Jednak dla pewności sprawdził bym przynajmniej stan paska napędowego – drobna rzecz, a zaoszczędzi wielu kłopotów. Szkoda że nic nie wspomniałeś na temat samego skutera – typ, rocznik itp.

ziomek1
    Użytkownik
    • 53
    • 556Postów:

diagnosta to tylko takie pierdoły sprawdza, a mi chodzi o coś z mechaniką, rok 2008 derbi gp1

Chinol_180
    Uczestnik
    • 2
    • 638Postów:

Ale jajca (wymień te 2 tulejki w swoim tam śródmózgowiu), a całe towarzystwo tutaj to kupuje taki oto sziten/ass, tak na szybko? O… KWDWM, 😛

Fun może i nawet jest, ale ten łepek, sieje tutaj nieco ździebko lekki fetor, może nie jest tak, ale tak jednak jest, czyż nie?!

Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

Chińskie skutery są dobre dla bogatych i z pasją ( najlepiej mechaniką )

ja się do nich zaliczam ,a w przypadku ziomka to jak napisali koledzy najwyżej sprawdzić pasek i wymienić oleje przekładnia , silnik amortyzatory

O amortyzatorach wspomniałem , bo po takim przebiegu są na pewno twarde

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button