Co wymienić po 40 000 km?

Witam!
mój skuter ma przejechane 40 000, jaki części mam wymienić przy takim przebiegu, jakie uszczelki? i co posprawdzać?

Jak jeździ to nic nie wymieniaj , jak już słabo jedzie albo niechce jechać to cylinter,tłok,wał,wariator,sprzęgło,rolki,pasek,uszczelki,łożyska

Zrób mu pierw przegląd, wiele sobie tym wyjaśnisz.

przegląd był robiony niedawno

Skoro tam stwierdzili, że jest ok, a sam nie chcesz go rozbierać to moim zdaniem bez sensu na ślepo wymieniać...

Jeżeli masz zaufanie do mechanika, który robił przegląd to po prostu jeździj normalnie. Jednak dla pewności sprawdził bym przynajmniej stan paska napędowego - drobna rzecz, a zaoszczędzi wielu kłopotów. Szkoda że nic nie wspomniałeś na temat samego skutera - typ, rocznik itp.

diagnosta to tylko takie pierdoły sprawdza, a mi chodzi o coś z mechaniką, rok 2008 derbi gp1

Ale jajca (wymień te 2 tulejki w swoim tam śródmózgowiu), a całe towarzystwo tutaj to kupuje taki oto sziten/ass, tak na szybko? O... KWDWM, :P

Fun może i nawet jest, ale ten łepek, sieje tutaj nieco ździebko lekki fetor, może nie jest tak, ale tak jednak jest, czyż nie?!

Chińskie skutery są dobre dla bogatych i z pasją ( najlepiej mechaniką )

ja się do nich zaliczam ,a w przypadku ziomka to jak napisali koledzy najwyżej sprawdzić pasek i wymienić oleje przekładnia , silnik amortyzatory

O amortyzatorach wspomniałem , bo po takim przebiegu są na pewno twarde