Co wybrać ? Router ws 50 czy Zetka 50?

Jak w temacie. Mam dylemat między routerem WS50 a zetką 50. Motorower ma być używany do jazdy do szkoły w nowym sezonie.

Ja bym kupił zetke lecz nowa jest droga a używana może być w nie za dobrym stanie. ale podał budżet to się coś wymyśli

Routera kupisz za 1700 w bardzo dobrym stanie. W zetkę nie ma się co paować, jeśli np. po roku będziesz chciał coś większego.

Ja również bym wybrał WS 50 , bo Zetka ma pionowy cylinder i do takich części są droższe i trudniej dostępne. A tak to jest właściwie to samo :-) A za te 1500 zł różnicy to się przynajmniej ubierzesz i będziesz miał na paliwo , lub ewentualny tuning.

Matol to wkońcu jaki kupupujesz bo naprawde co chwile mówisz o nowym motorowerze a pochwili na używke .
Planowałeś kupić motorower za 6 tysi, teraz zeszłeś do 3 tysi to o 50% mniej wkońcu się zdecyduj co chcesz coś specjalnego w wyglądzie czy klasyka

Mówię co bym wybrał w jego sytuacji , a nie co ja mam zamiar kupić . Cały czas się zastanawiam nad moim wyborem i cały czas myślę o TZR , bądź Junakiem 903. Ale przynajmniej widzę , że ktoś czyta moje posty :-D

Matol, nie zgadzam się z tobą, zetka jest trochę lepiej wykonana niż WS 50.

Masz prawo do swojego zdania :-) Ja nie dałbym za Zetkę prawie czterech tysięcy złotych. I jeszcze na dodatek jakby coś nawaliło , to bym musiał kupować droższe części niż do WS'a.

Masz rację, wstawienie tam pionowego cylindra było złym pomysłem.

Ale za to Zetka wygląda przynajmniej z daleka jak motocykl. Sinik pionowy bardziej upodabnia ją do motocykla 125ccm. Nie od razu każdy się kapnie, że to 50ccm :-)

Wygąda jak mały motocykl, a nie motorower :-) taka kopia Yamahy YBR 125 :-)

Natomiast Router WS już tak rasowo nie wygląda

Od razu widać \\\\\\\"budżetowe\\\\\\\" tanie wykonanie.

Ja bym brał zetke jest o wiele ładniejsza od ws50

Ale kosztuje dwukrotnie więcej ! Moim zdaniem to głupota.

Nie bierz Zetki. Kolega ma co chwile coś się psuje... Raz świeca padła to została wymieniona i dalej nie chciał palić a teraz to tylko kopnik mu został bo w serwisie nic nie wymienili. Jeździ się tym dziwnie bynajmniej dla mnie. Ja wole sportowe pozycję...

Co do WS zdarzają się małe awarie ale moto jest ok. Nie patrząc na wykonanie.

benekpe, nie każdemu chodzi o lans na ulicy...

Powiedz to tym, co kupują pseudo ścigacze :-)

Ale co mają pseudo ścigacze do tego postu ?