Co wybrać ? Router ws 50 czy Zetka 50?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Co wybrać ? Router ws 50 czy Zetka 50?

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe sylwek62 sylwek62 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Bartek Semeniuk
    Użytkownik

Jak w temacie. Mam dylemat między routerem WS50 a zetką 50. Motorower ma być używany do jazdy do szkoły w nowym sezonie.

Fesni3321
    Zdjęcie profilowe michal98
    michal98
    Użytkownik

Ja bym kupił zetke lecz nowa jest droga a używana może być w nie za dobrym stanie. ale podał budżet to się coś wymyśli

Routery to dobre
    skutery, bo ciągną jak
    renifery. Mają w zanadrzu
    trzy konie i robią dziurę w
    betonie.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

Routera kupisz za 1700 w bardzo dobrym stanie. W zetkę nie ma się co paować, jeśli np. po roku będziesz chciał coś większego.

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Ja również bym wybrał WS 50 , bo Zetka ma pionowy cylinder i do takich części są droższe i trudniej dostępne. A tak to jest właściwie to samo 🙂 A za te 1500 zł różnicy to się przynajmniej ubierzesz i będziesz miał na paliwo , lub ewentualny tuning.

Barton Fighter 50 2012 r.
    Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Matol to wkońcu jaki kupupujesz bo naprawde co chwile mówisz o nowym motorowerze a pochwili na używke .
    Planowałeś kupić motorower za 6 tysi, teraz zeszłeś do 3 tysi to o 50% mniej wkońcu się zdecyduj co chcesz coś specjalnego w wyglądzie czy klasyka

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    matol1798
    Użytkownik

Mówię co bym wybrał w jego sytuacji , a nie co ja mam zamiar kupić . Cały czas się zastanawiam nad moim wyborem i cały czas myślę o TZR , bądź Junakiem 903. Ale przynajmniej widzę , że ktoś czyta moje posty 😀

Zdjęcie profilowe Krisoo
    Krisoo
    Użytkownik

Matol, nie zgadzam się z tobą, zetka jest trochę lepiej wykonana niż WS 50.

matol1798
    Użytkownik

Masz prawo do swojego zdania 🙂 Ja nie dałbym za Zetkę prawie czterech tysięcy złotych. I jeszcze na dodatek jakby coś nawaliło , to bym musiał kupować droższe części niż do WS’a.

Zdjęcie profilowe Krisoo
    Krisoo
    Użytkownik

Masz rację, wstawienie tam pionowego cylindra było złym pomysłem.

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Ale za to Zetka wygląda przynajmniej z daleka jak motocykl. Sinik pionowy bardziej upodabnia ją do motocykla 125ccm. Nie od razu każdy się kapnie, że to 50ccm 🙂

Wygąda jak mały motocykl, a nie motorower 🙂 taka kopia Yamahy YBR 125 🙂

Natomiast Router WS już tak rasowo nie wygląda

Od razu widać \\\\\\\”budżetowe\\\\\\\” tanie wykonanie.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie