Co wybrac prosze o pomoc

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

Mam zamiar kupic skuter. To ma byc moj pierwszy skuter. W internecie i w miejscowym sklepie znalazlem dwie oferty. Pierwsza to Honda SFX z przebiegiem 4300km , ktora nie wiem czemu ale podoba mi sie . Cena to 2300 zł. Czy ta cena jest odpowiednia oplaca sie ? prosze o opinie. .. Druga oferta to peugeot speedfight. pan w sklepie na pytanie o przebieg odpowiedzial: a jaki chcesz, taki moge ustawic. Wiec nie wiem co do przebiegu. Cena 2700. Prosze o opinie o tych dwoch skuterach.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

jeszcze napisz jaki rocznik. AA od tego sprzedawcy co mówi: „a jaki chcesz, taki moge ustawic” to bym nic nie kupował.

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

luki218 napisał:

Druga oferta to peugeot speedfight. pan w sklepie na pytanie o przebieg odpowiedzial: a jaki chcesz, taki moge ustawic. Wiec nie wiem co do przebiegu. Cena 2700.

Co za bity cham… Takiemu to tylko w ryj dać i wyjść… Chłop se chyba jaja robi…

Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Od jesieni praktyki cofania liczników zostaną ograniczone, poprzez wpisywanie na przeglądzie, aktualnego stanu licznika do bazy danych. Przebieg można będzie sobie sprawdzić w necie, posługując się numerem VIN pojazdu. 😉

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

Honda jest z rocznika 2004.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

to albo mało jeżdżony albo licznik kręcony (raczej to drugie). Za tą cenę kupisz nowego chinola, a co nowe to nowe.

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

nie chce nowego chinola. wole uzywany markowy. Niestety honda juz sprzedana. mam jeszcze na oku 3 skutery tylko w ogloszeniu nie ma podanego przebiegu i zaraz bede dzwonil i sie pytał.:
    Peugeot TKR rocznik 2004 (podana cena 2200)
    Yamaha neos 2002r (cena 2600, w tym podany jest kazde przebieg:5500 km)
    i kolejna yamaha neos 2002 r (2600)

Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Według mnie Neos lepszy. Kumpel ma od 2003 i śmiga do dziś a tylko leje olej i benzynę. Chociaż jak na tyle lat ma malutko przebiegu bo trochę ponad 8 tyś.

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Yamaha Neos lepsza, przynajmniej według mnie. Lepiej wziąć tą z mniejszym przebiegiem, chociaż licznik może być cofany, więc, sugeruj się tym jak bardzo jest zużyta. Patrz również od kogo bierzesz :mrgreen:

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

wlasnie rozmawialem z panem z Warszawy. Powiedzial mi ze kupuja sprzed do 10 tysiecy kilometrow. Z wygladau podoba mi sie peugeot TKR ale nie wiem ile na nim pojezdze. ma ktos z nim do czynienia. Mimo 10 tys przebiegu( bo tak powiedzial sprzedawca) jest godny kupienia. Jezeli nie TKR to bede chyba bral Yamahe neos z ogloszenia tam gdzie jest przebieg wpisany 5500 chodz pewnosci co do tego przbiegu miec nie moge

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Ostatnio oglądałem Neosa w pewnym komisie skuterów w Warszawie, chcieli za niego 2600. Rocznik 2004, przebieg 4600 km. Ślady po kręceniu licznika świetnie widoczne, nawet nie dokręcili linki do ślimaka…. Ogólny stan skutera – koszmar. Z przekładni ciekł olej (padł simmering) mocowania plastików popękane (sprzedawca twierdził że bezwypadkowy i „nigdy się nie przewrócił”), krzywo poskładane, w komorze akumulatora syf kiła i mogiła… Jak odpalili z przenośnego akumulatora to tak dymiło z tłumika jak z mocno zużytej Jawy 350… Wydałoby się na niego 2600 zł a potem drugie tyle na naprawy. do tego opłaty na rejestrację (sprowadzony z Wielkiej Brytanii).

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Luki daj linka do tego ogłoszenia bo może to ten sam komis 😀

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

To jakis komis Mark w Warszawie ul.Księcia Janusza 47

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

http://imageshack.us/photo/my-images/827/m24190835.jpg/ zdjecie tej yamahy neos. z przodu widac jakies otarcie.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

hahahaha 😀 to to :p Komis jest koło Wola Parku na terenach przemysłowych, a na Księcia Janusza tylko serwis jest, jak tam podjedziesz to Cię odeślą tam koło Wola Parku. Miej doładowany kom i sporo czasu, bo panowie się nie spieszą i możesz stać pod komisem z godzinę zanim przyjadą. Komis nazywa się „moped” przynajmniej na otomoto.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Człowieku te obtarcia to pryszcz 😀 stał jeszcze niebieski Neos, może go sprzedali…

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

Jestem z Łomży wiec musze dojechac. Ale patrzac na inne skutery bo maja takze yamahe neosa niebieska i takze sprzedaja peugeoty speedfighty to tak powiekszylem zdjecie peugeotow to otarcia na nich to mnie przerazily, rdza ,…

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

http://moped.otomoto.pl/ nie wiem ktory mialbym jakby co wziac. Peugeota TKR czy srebrnego albo niebieskiego Neosa

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

A właściciele ordynarni i chamscy. Będą z Tobą gadać jak ze śmieciem. Na pytanie „chciałbym odkręcić pokrywę przekładni” usłyszałem „jak kupisz to odkręcisz” a jak chciałem zrobić jazdę próbną to powiedzieli „zapłacisz 2600 zł to będziesz mógł się przejechać”.

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

nieźle , nawet jak dzwonilem do nich , to odpowiadal z takimi westchnięciami 😯

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Niby w Warszawie, a obsługa ze wsi :mrgreen:

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

przez telefon jeszcze jest ok, ale na miejscu to kompletna olewka. Nic bym tam nie kupił. Niebieski Neos jest kręcony na 100% i kupa roboty przy nim zaraz po kupnie, srebrny w nieco lepszym stanie, też kręcony (choć tu dokręcili linke) i weź maskę gazową bo niebieski kopci jak cholera, srebrnego nie chciało im się odpalać.

dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

madi napisał:

Ostatnio oglądałem Neosa w pewnym komisie skuterów w Warszawie, chcieli za niego 2600. Rocznik 2004, przebieg 4600 km. Ślady po kręceniu licznika świetnie widoczne, nawet nie dokręcili linki do ślimaka…. Ogólny stan skutera – koszmar. Z przekładni ciekł olej (padł simmering) mocowania plastików popękane (sprzedawca twierdził że bezwypadkowy i „nigdy się nie przewrócił”), krzywo poskładane, w komorze akumulatora syf kiła i mogiła… Jak odpalili z przenośnego akumulatora to tak dymiło z tłumika jak z mocno zużytej Jawy 350… Wydałoby się na niego 2600 zł a potem drugie tyle na naprawy. do tego opłaty na rejestrację (sprowadzony z Wielkiej Brytanii).

Jeśli skuter w takim fatalnym stanie był sprowadzony z UK i facet krzyczy 2600 zł to podejrzewam, że niezłą marżę sobie liczy. Za taką kwotę w UK można nabyć w całkiem dobrym stanie używany skuter. Na brytyjskie realia to półtorej tygodniówki. http://www.autotrader.co.uk/search/used/bikes/postcode/cm29ag/body-type/scooter/page/2

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Nie rozumiem takich ludzi… Klient to według mnie klient i raczej należałoby trochę szacunku okazać. Nie wiem, może to ja jestem dziwny tak myśląc, a oni ze swoim rozumowaniem są normalni 😯

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Chyba wszystkie skutery mieli sprowadzone, masa Piaggio, Yamahy, Hondy itd. Wolałbym kupić od osoby prywatnej a nie z jakiegoś komisu. a tym bardziej z tego od tych prostaków.

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

no nic . pozostaje mi szukac innych na otomoto moze cos znajde. Bo mnie interesuje kupno skutera na raty przede wszystkim . bo sam go mam zamiar splacac. i taki prywatny sprzedawca watpie aby zgodzil sie na tego typu systep splaty

a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Dychul, nie ma co porównywać Polski do Wielkiej Brytanii, tam są zupełnie inni ludzie, szanujący i klienta, i pracownika. A co się u nas dzieje? Klienta się nie szanuje, bo jak nie ten to inny, o pracowniku to już nawet mowy niema. Ludzie po kilkanaście godzin dziennie nawet pracują po kilka zł za godzinę. Poprosisz o np. jeden dzień wolnego bo dziecko chore i np. do lekarza trzeba iść, to ci zasraniec powie, że może wyjść, tylko żebyś jutro już do pracy nie przychodziła… 😡

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

i tak wgl. Mam pytanie. Te markowy skuter ktorego szukam to przebieg powinien w jakim mniej wiecej granicach sie miescic.

luki218
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

ja swoim w rok zrobiłem prawie 9000… Wg. mnie skuter z 2004 roku ma przynajmniej 13-15 tyś przebiegu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button