Co wybrać najlepiej

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #179427
  wiesiex27
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam, witam.
  Sytuacja wygląda tak że mam w planach kupno motoroweru. Niby nie jestem zielony w tych sprawach bo mam już od 2 lat Zumico GR500 i lubię grzebać w silniku pod każdym względem a to do gaźnika, a to na tłok spojrzeć kończąc na rozpoławianiu skrzyni. Aktualnie nie mażę o niczym innym niż sprzedanie tego chińskiego szmelcu który się psuje co 20km. Moje pytanie brzmi Co wybrać najlepiej? Aprilia RS, Yamahę TZR, Derbi GPR Nude, Derbi Sendę a może macie jakąś propozycję? Na myśli mam tutaj spalanie etc. Do dyspozycji mam jakieś 3500-4000zł.

  #179434
  Anonim
  Nieaktywny
  • Postów: 398

  Poczytaj w internetach ile one palą, wpiszesz w googla wujka i na pewno pomoże;)
  *
  Pytanie czy chcesz 2T lub 4T?

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #179470
  wiesiex27
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Właśnie ciągle czytam w internetach i niby przewagę ma rs ale wydaje mi się że to przez wzgląd na popularność i dlatego piszę na forum by jeszcze się zorientować. A co do pytania 2t czy 4t to raczej nie inaczej tylko 2t, tak pozatem to chyba jestem jedynym miłośnikiem dźwięku 2t.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button