Co wybrac Kingway Zipp Barton czy Romet

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #246224 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Witam chciałem kupić Nowy skuter i mam pytanie która z tych firm wybrać? Która jest najlepszaż

#246225 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

nie kupuj nic z tego to są chińskie skutery które bardzo często się psują naprawy trwają bardzo długo a części tuningowych jak na lekarstwo
    kup sobie jakiś markowy używany skuter 3-4 letni którym pojeździsz 100 razy dłużej niż tym nowym chinolem i będziesz bardziej zadowolony

Sam podejmij decyzje ale mówię ci to ja jako zawiedziony posiadacz chińskiego skutera który ciągle się rozpie*****

#246226 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

nie chce używki używki są często katowane przez poprzednich właścicieli
    poza ty tez się często psują

#246227 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

używki się często psują ❓ kto ci to powiedział ❓
    z własnego doświadczenia ci powiem że nawet katowana yamaha przejeździ więcej niż taki nowy chinol zwłaszcza teraz gdy będzie ciepło o przegrzanie silnika to nie problem
    ile masz zamiar wydać na ten nowy skuter ❓

#246228 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Interesuje mnie tak
    Kingway Coliber, Zipp Vapor lub Basic , Barton GTR, Romet 727

CENA max 3100zł

#246229 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

a coś takiego ❓
    http://moto.allegro.pl/item608270762_aprilia_sr_okazja_krakow_gaznik_aerox_runner.html
    Aprilia w miare niski przebieg, ładny, zadbany i założe się że nie był katowany

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1241514
    albo taka bardzo ładna gilerka

http://moto.allegro.pl/item603819956_piaggio_nrg_50_nie_speedfight_aerox_sr_x8r.html
    Piaggio NRG też bardzo ładny, zadbany

http://moto.allegro.pl/item609929557_yamaha_aerox_max_biaggi_yq_50_okazja_polecam.html
    i na koniec bardzo fajny, znany skuter Yamaha Aerox

I dodam na koniec że obojętnie który z tych skuterów przejedzie 10 razy więcej niż obojętnie jaki chinol :569:

#246230 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

janica94 ma 100% rację 😉

Ale… jeśli jednak za nic nie dasz się namówić na używanego markowca to zamiast tych badziew, które wypisałeś kup Keewya Hurricane – sam mam i jestem zadowolony. A Keeway to lepsza firma od reszty przeciętnych chinoli, to tak jak ktoś już napisał na tym forum: pomiędzy zwykłymi chinolami, a markowym sprzętem. Aha, i teraz jest promocja Keewaya i kosztuje 2 999zł. Więc jeśli nie dasz się przekonać to bierz tego hRRa, a nie tamte Kingwaye, Zippy, Romety i coś tam… 😛

#246231 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

widzisz po ile on maja lat potrzebuje nowy skuter nie będę nie szalał boi tak nie ma czym tak tylko do sklepu przejechać

#246232 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

dla mnie nie liczy się ile skuter ma lat tylko jaką ma marke
    a skuter wcale nie potrzebuje długiej trasy żeby się zepsuł możesz tym chinolem nawet z podwórka nie wyjechać
    ale wracając do tematu, tamte skuter co podałeś to są 4-suwy one zbierają się wieki ciągle są zamulone i w ogóle dużo problemów z nimi jest
    jak już chcesz nowego chinola to weź 2-suwa bo one przynajmniej przyśpieszają a nie to co 4-suwy

#246233 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Czyli bierz tego, co ja napisałem, bo widzę, że nie dasz się przekonać do markowego sprzętu. HRR jest 2T, prędkość max. po odblokowaniu niestety tylko 65km/h ale za to przyśpieszenie całkiem dobre 😉 Ale jak nie potrzebujesz nigdzie dalej jechać to spokojnie powinno wystarczyć, tym bardziej, że nie chcesz szaleć…

#246234 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

kolego tylko pozniej nie płacz jak kupisz chinola i padnie po jakims czasie- krotkim czasie….

dajmy na to np. ja mam aprlie sr 1998r. wiesz czemu wybrałem 98′??? dlatego, ze maja dobre silniki juz te od 2000 sa na wtrysku i sa do dupy….starzy michceieli kupić hinola, ale wolałem urzywke i co, źle na tym nie wyszedlem…jak juz się tak uparłes to bierz cos z marek keeway, cpi, ale sadze tak jak Xarmac, ze hrr jest najlepszym z keewayow 😛

#246235 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Gorszego śmiecia jak romet nie znajdziesz. A co do keewaya to jak dla mnie hrr jest najmizerniejszym modelem tej marki. Ale to tylko moje zdanie :p

#246236 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

No wiesz jest jeszcze matrix ale to już 2 tys więcej niż on może dać.

#246237 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

W tej kwocie z Keewayów to tylko Hurricane chyba.

Jestem jednak tego samego zdania co janica94 i gmax 😉

#246238 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Za tą cenę jest jeszcze flash.

#246239 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Faktycznie Kowal, Flash też mógłby być 😉

TUTAJ masz Hurricane, a TUTAJ Flasha gdyby ci się nie chciało szukać 😛

Flash wg. mnie bardziej ciekawy stylistycznie, chociaż te lampy – jedna nad drugą trochę nie ten tego… I obydwa mają teraz nowe, fajne małowania na 2009r. 😀

[ Dodano: 15-04-2009, 15:37 ]
    Jednak zdecydowałbym się na Flasha bo ma koła 12′, a Hurricane tylko 10′ :/

#246240 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Ja jeszcze mogę tylko potwierdzić fakt że używka lepsza
    Miałem chinola i odechciało mi się po jakichś 2 miećhach użytkowania … na szczęście udało mi się go sprzedać po roku jeżdżenia … teraz kupiłem 8-mio letnią Yamahę … i jestem zadowolony w 100% ;}

A jak chcesz nówkę to tylko CPI albo Keeway jak już mówili poprzednicy

#246241 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Taa używka jest w 100% lepsza.. co prawda nie mam chińskiego skutera ale quada ATV 150 chiński to masakra jest.. ciągle coś odlatuje coś się rozpier**** tylko silnik na razie dobrze chodiz.. ale w przyapdku chińskich skuterów to wszytko jest do d**y !! no tylko te 2T CPI i Keeway są w miarę spoko ale jeśli nie dasz się na te namówić to nawet nei myśl o pomocy bo co kolwiek innego kupisz nowego w tej cenie to i tak będzie to ogromne gówno.. i w oczach będzie ci się rozwalało … i nie patrz ile ma przebiegu np aerox bo one potrafią wytrzymać baaardzo dużo.. a chinol nawet nie będę mówił 😆

#246242 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Cos straszne slaby ten Huraganek 65 po odblokowaniu
    do tematu który z ych 4 jest najlepszy

#246243 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

kamil324 napisał:

Cos straszne slaby ten Huraganek 65 po odblokowaniu

Ty chciałeś szybciej jeździć skuterem 4T które chciałeś kupić na początku?
    hurriciane leci 65 po odblokowaniu, realna prędkość zbliżona, te chiśskie 4T po odblokowaniu jadą 80 LICZNIKOWE a realne nie więcej jak 60 i w dodatku są słabiutkie i ledwo przyspieszają, rowerem byś przegonił go na przyśpieszenie…

#246244 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Dobra jakbym ci pokazał co potrafi mój 4T seria to byś się zdziwił no ale cóż może to wyjątek 1 ze 100.

Wracając do tematu to z tych czterech wymienionych nie można powiedzieć co jest najlepsze.
    Wszystkie mają silniki 4T 139QMB, a z tych co wymieniłeś które chciałbyś kupić to wszystkie są takie same więc co tu dużej pisać o niczym.
    Rozejrzyj się po tych serwisach i popytaj się ile biorą za przegląd , wymiane oleju itp. itd.
    Doradzę ci jeszcze żebyś popytał się w okolicy co ludzie sądzą o danym serwisie bo niektórzy mechanicy [tak jak w moim przypadku] nie naprawią ci skutera a mogą jeszcze bardziej go zepsuć, a poza tym to u niektórych trzeba bardzo długo czekać, prosić się i za przeproszeniem wkur…… żeby zamówili części, a potem naprawili skuter.
    I jeszcze ci raz powtarzam że przyjdziesz do nas i będziesz się pytać dlaczego twój skuter nie chce odpalić, no ale jeżeli nie chcesz się dać namówić na markowy skuter to już twoja sprawa.

#246245 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Dobra jakbym ci pokazał co potrafi mój 4T seria to byś się zdziwił no ale cóż może to wyjątek 1 ze 100.

W mojej okolicy parę osób chińskie 4T i nie zachwycają osiągami, jednym jeździłem i jakiś taki zmulony, jak już musisz chińczyka to bierz 2T, zawsze w razie tuningu coś więcej z niego wyciśniesz niż z 4T.

I jeszcze ci raz powtarzam że przyjdziesz do nas i będziesz się pytać dlaczego twój skuter nie chce odpalić, no ale jeżeli nie chcesz się dać namówić na markowy skuter to już twoja sprawa.

I będzie tego żałował, nowy nie znaczy lepszy 😛 nie zdziwiłbym się gdybyś na używanym markowym skuterze dłużej pojeździł niż na nowym chińczyku bez awarii.

#246246 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

a coś innego nowego z 2t do 3000

#246247 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

To tylko te 2 Keeway’e które wcześniej wymieniłem ❗ ❗ ❗

Pytanie do innych:
    A czy Flash nie jest przypadkiem szybszy od Huricane, no wiecie, bo hRR ma te inne przełożenia… ❓ Bo jeśli tak to tego Flasha brać i nie gadać 😛

#246248 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

mi się flash nie podoba, strasznie cieniutkie ma opony 10cm szerokie z tyłu i przodu, wygląda to brzydko i ta przednia lampa mi nie pasi, ale to głównie rzecz gustu.
    Ja bym hurriciane brał.

#246249 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Mafioz, Hurricane też ma 10cm opony :-/

Xarmac napisał:

To tylko te 2 Keeway’e które wcześniej wymieniłem

Ty wymieniłeś tylko Hrr a JA dodałem flasha 😀

I chyba tylko te dwa skutery są nowe, w cenie do 3000zł i są w 2T. Jeśli są jeszcze jakieś to już dożo gorsze muszą być.

#246250 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

ale w hurriciane jakoś inaczej one się prezentują 😛
    Jak chcesz nowy to bierz hurriciane

#246251 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Może dlatego że Hrr jest trochę mniejszy od flasha.

#246252 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

a możecie mi powiedzie która z tych marek jest najlepsza nie patrząc na te modele co podałem

#246253 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 519
    • 89 857Postów:

Żadna.

[ Dodano: 16-04-2009, 16:08 ]
    Z tego czegoś, to miałem kontakt tylko z Zippem vaporem, mułowate to jest strasznie, plastiki do dupy bo się łamią (kolega przy wymianie żarówki połamał zaczepy mocujące) , kolażanka się tym przewróciła to bak przedziurawiła a kolega jak się przewrócił to tylna lampa popękała. Myślę że trochę z tego wynika o jakości.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Co wybrac Kingway Zipp Barton czy Romet
Twoje informacje:

Back to top button