Skuter czy Motorower ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Skuter czy Motorower ?

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 12 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nobek Nobek 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Nobek
    Nobek
    Użytkownik

Witam !
    Mam do Was pytanie odnośnie tego co ma wybrać : czy skuter czy motorower ( biegówka ) ?
    Mam do wydania max 4000 zł. Chodzi o nową maszynę.
    Bardzo proszę także o podaniu danej marki i modelu : )
    Z góry dzięki : )

Zdjęcie profilowe ruphert
    ruphert
    Użytkownik

A wolisz zmieniać biegi czy dodawać gaz? 😉

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/52466] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/52466/icon3.png[/IMG][/URL]

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

A ja lubię dawać w palnik:-D

Będziesz jeździł zarobkowo czy dla przyjemności? W trasy czy po mieście?

Zdjęcie profilowe Nobek
    Nobek
    Użytkownik

Ma byc to maszyna raczej do jazdy takiej po drodze. Nie wiem czy chce dodawac gazu czy zmieniac biehi ; ) o spalanie mi nie zalezy. Tak wiec co polecacie?

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Ja jeździłem na skuterku, a po przesiadce na motorower Junak 901 jeździło mi się o wiele lepiej. Nie czujesz się przede wszystkim jak byś jechał na „kibelku”, ale jednak na większej maszynie 🙂

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sam musisz wybrać, każdy poleci to czego sam używa, skoro nie masz sprecyzowanych preferencji, najlepiej jakbyś oboma typami maszyn się przejechał 🙂

MrJumbo
    Użytkownik

Motorower daje ci jakiś początek później łatwiej ci będzie opanować coś większego z biegami a skuter niczego cię nie nuczy no chyba że dodawani gazu JA wlałbym motorower np. router ws 50 (ok 3000) albo zetke (nie wiem ile dokładnie kosztuje ale kolega dał 3600)

Zdjęcie profilowe DeRamp
    DeRamp
    Użytkownik

Na twoim miejscu brał bym biegowego. Sam teraz szukam bo jazda na skuterze trochę się nudzi po pewnym czasie bo tylko siedzisz i dodajesz gazu.Więc na twoim miejscu bym brał biegówkę

Zdjęcie profilowe Nobek
    Nobek
    Użytkownik

No właśnie zastanawiam się albo nad rometem zetką 50 albo na skuterze Kymco Agility 50 4T lub nad jakimiś jeszcze innym np. zipp i już sam nie wiem na co się zdecydować : (

Zdjęcie profilowe DeRamp
    DeRamp
    Użytkownik

Weź może Romet RR50 fajnie wygląda a niedługo będziesz miał prezentację na skuterowo. Tu masz linka jak wygląda http://www.skuterowo.com/romet-rr-50-wkrotce-w-skuterowo-com/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie