Co wybrać?

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    aswde
    Użytkownik

Siemanko. Przejdę do rzeczy CPI GTR vs Yamaha Aerox vs Gilera DNA. Co wybrać i dla czego. Wiem że CPI to „chińczyk” ale podoba mi się jego stylistka ale głównym celem są osiągi. Jestem ciekaw opinii na temat CPI i DNA bo że Rox jest dobry to wiem.

Dziadek100
    Użytkownik

Jak jesteś ciekaw opinii to poszukaj na google.Jak wiesz że Rox jest dobry to po co Ci opinnia na temat innych piżdzików ?.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Mario1
    Użytkownik

Dziadek100 napisał:

Jak jesteś ciekaw opinii to poszukaj na google.Jak wiesz że Rox jest dobry to po co Ci opinnia na temat innych piżdzików ?.

Dziadek po co się wysilasz ? – spójrz tylko na jego profil – forum , on tylko dupe zawraca głupimi pytaniami.

MEAS
    Użytkownik

aswde napisał:

Siemanko. Przejdę do rzeczy CPI GTR vs Yamaha Aerox vs Gilera DNA. Co wybrać i dla czego. Wiem że CPI to „chińczyk” ale podoba mi się jego stylistka ale głównym celem są osiągi. Jestem ciekaw opinii na temat CPI i DNA bo że Rox jest dobry to wiem.

tak dla sprostowania Cpi jest tajwańskie

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button