Co to za wskaźnik???

Koledzy, kupiłem skuter piaggio fly 50 4t, i mam spory dylemat- na dolnej krawędzi osłony filtra powietrza jest taki plastikowy, przezroczysty grzybek- w środku jest pusto. Jak oglądałem ten model skutera w salonie to w tym "grzybku" było widać jakiś żółty, przezroczysty płyn. Czy ktoś wie co to jest??? Czy to oznacza że mój filtr powietrza jest suchy i powinienem czymś go nasączyć??? Jak sprawdziłem filtr to zostawia na rękach slady ale wycisnąć z niego nic się nie da

Uuu ciekawe a foty da radę ogarnąć?

jest fotka, podejrzany twór oznaczyłem strzałką

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/862ef343eb8aca00.html

Może to jest odstojnik nadmiaru oleju do nasączania filtra.
Nie spotkałem się z czymś takim,ale tak to wygląda.

Oo ciekawe tego nie widziałem :D Też mi się wydaje że tu ląduje nadmiar oleju, zamiast na przekładnie i ulicę leci do pojemnika wg mnie.

muszę powiedzieć ze ciekawe rozwiązanie tego problemu z olejem

Może tak być, chociaż "zbiornikiem" bym tego nie nazwał bo ma wielkość małego naparstka ale może ma pokazać: "odwiruj lub wyciśnij filtr powietrza i nie lej tyle następnym razem" :D
Bo filtr wystarczy żeby był lekko wilgotny prawda? czy ma ociekać olejem?

A możźe ma pokazać cofkę paliwa??? chociaż to raczej mało prawfdopodobne bo w tym salonowym piaggio z pierwszego postu raczej cofka niemożliwa

Filtr wystarczy jak jest lekko wilgotny,aby przyklejały się wszelkie zanieczyszczenia.

Dzięki, myślę że temat do zamknięcia

Ok, po wczorajszej jeździe najpierw w ulewę, potem w śnieżycę i jeszcze przez błota (03/05/2011!!!!!) odkryłem po co to gówienko jest- tu wpadają paprochy z filtra oraz woda= widać kiedy trzeba zajrzeć do filtra. uzupełnienie dla potomnych