! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co to za lampy?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Znalazłem w necie takie zdjęcie:

Pytanie brzmi co to za lampy? Ewentualnie jakie można by tu wstawić, żeby były małe i nie obciążały mocno instalacjiż

Anonimowy

te lampy na NRG są tzw. projektóry soczewkowe czyli potocznie soczewki 😉

tutaj zasada dzialania

a tak wygląda po wyciagnieciu z lampy

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

Na allegro są takie tylko one mają 55W jedna :-/ Jak u mnie ta lampa co jest w standardzie ma chyba 21W to jak dojdzie do tego 110W to albo nie spali instalacja albo co innego ;] Może ktoś widział o mniejszej mocy?

Anonimowy

co ty opowiadasz chopcze ^^ 21 wat mocy pobiera twoja żarówka a nie lampa .. lampa bez żarówki nie zaświeci heheh kupujesz projektor soczewkowy i wklejasz go w lampe zeby ladnie wyglądalo .. jakas zarowke 55 wat i jedziesz z koksem w nocy 😉 szkoda ze nie mam zdjec bym pokazal ci jak swiecilo to u mnie

Anonimowy

ja też mam soczewki 😉 ale nie wiem czy to wielka różnica w jakości światła do zwyłkych lamp 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

jest i to ogromna . promienie w lampie soczewkowej sa znacznie bardziej skupione przez co lepiej swiecą .. moze w skuterach montuja jakieś szity ale po zamontowaniu u mnie bixenonowej soczewki z Audi A6 skuter lepiej swiecil od niektorych aut 🙂
    dla tych którzy chcą wiedzieć daje zdjęcie skutera który pewien pan łądnie wyposarzyl lampe w soczewkę z Hondy Civic oraz palnik xenonowy

Anonimowy

na zdjęciu jest różnica ale to w takim razie mam jakieś badziewie które malaguti wyprodukowało

Anonimowy

JacoPL napisał:

co ty opowiadasz chopcze ^^ 21 wat mocy pobiera twoja żarówka a nie lampa .. lampa bez żarówki nie zaświeci heheh kupujesz projektor soczewkowy i wklejasz go w lampe zeby ladnie wyglądalo .. jakas zarowke 55 wat i jedziesz z koksem w nocy 😉 szkoda ze nie mam zdjec bym pokazal ci jak swiecilo to u mnie

No jasne że chodziło mi o żarówke. Jak walne dwie 55W to mi coś walnie w instalacji ;] Da się jakoś do tych lamp soczewkowych słabsze żarówki wstawić?

Anonimowy

moze nie tyle walnac jak Ci się będzie akumlator szybko rozładowywał a naładowac chociaz trochę podczas jazdy będzie ciężko. Wiem bo mam jedna zarowke 55w i strasznie szybko pada akum 🙁

Anonimowy

No i wszystko jasne, nie spamujcie już;]
    zamykam temat

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie