Co to za gaźnik!?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co to za gaźnik!?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo!
    Mam taki oto dziwny gaźnik… i nie wiem do czego on jest i za ile taki mogę sprzedać…
    Niżej zdjęcia tego cuda:

Anonimowy

jak widać na załączonym obrazku jest to gaźnik PAiLi ( poe raz pierwszy taki widzę)

wygląda jak 19mm

zobacz czy pasują dysze 6mm od dellorto jak tak to myśle że sprzeda się bez większego problemu za ok 150 zł

co to za dziwne patenty z tymi haczykami ?

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Dziwny… właśnie tak na oko wygląda jak 19mm chociaż ręki bym nie dał urwać.. Jeżeli właśnie pasują dysze od dellorto to ludzie go wezmą, ale 150 zł to wątpie.. 120-130 max 🙂

Anonimowy

wrona napisał:

myśle że sprzeda się bez większego problemu za ok 150 zł

Troche cie poniosło. Ostatnio sprzedałem z łaską dellorto 21 za 150 😕

Anonimowy

to wy słabi jestescie 🙂 ja dellorto 17,5 za 120 sprzedałem ok 2h po rozpoeczeciu auckji po czym kupiłem 19mm za 100 zł 🙂

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

ja swoje Dellorto 21mm delikiatnie uszkodzone(ale wsio sprawne) oddałem za 140 zł… i kupiłem dellorto 17,5 prawie nówke za 160 zł 😀

Anonimowy

w ogóle jakiś dziwny ten gaźnik… mocowanie pod króciec jest jakieś kosmiczne

Anonimowy

kymco np s9 ma podobne mocowanie wiec tam potencjalnych klijetów mozesz szukać

Anonimowy

peugeot w serii króćcu też ma śrubki 🙂 ale rozstaw moze być inny

moze to seria gaźnik od jakiegoś 80cc

i nie widzę podciśnienia więc przypuszczam że to od jakiś biegów z kranikiem ręcznym
    albo od jakiejś vespy starej bo z tego co mi wiadomo żaden skuter seryjnie podciśnienia nie ma w króćcu

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie