! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co to za dysza?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema.

problem polega na tym że rozkręcając gaźnik zapomniałem o zasadach BHP i przypadkiem przy myciu wypadła mi malutka dysza w trociny (jaki kretyn) szukałem, szukałem ale nie
    znalazłem od czego ona byłaż? i głupie pytanie: czy jest ona potrzebnaż? 😐

http://s1.zapodaj.net/46911713.jpg.html

Anonimowy

Dysza – przewód o zmieniającym się w sposób ciągły przekroju poprzecznym, służący do zwiększania, możliwie z małymi stratami, prędkości przepływającego gazu lub cieczy, kosztem spadku jego ciśnienia.

źródło: wikipedia.pl 😀 / RudY

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

ale złożyłem gaźnik i skuter chodził normalnie czyli do czego służy ta co na rysunku? 🙄

Anonimowy

EEEee, jesteś pewien że tam była ?? To jest zdjęcie od góry gaźnika tak ?

Anonimowy

od dołu bez tej pokrywy a pływak wyciągnięty, tak jestem pewny że tam była

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

To jest zdjęcie góry komory pływakowej.
    Widać dyszę główną paliwową na środku foty.

Anonimowy

to co jest zaznaczone na focie to tam powina byc dysza wolnych obrotów czy jakos tak.

edit ; sory nie zauważyłem ze obok jest dysza wolnych obr

Anonimowy

Dysza wolnych obrotów to ta z boku a tu nie powinno być żadnej może ewentualnie ona od ssania jest ale po co ci to wiedzieć wkręc ją tam spowrotem i będzie git majonez

Anonimowy

ale on jej własnie niema 😛

Anonimowy

ale złożyłem gaźnik i skuter chodził normalnie czyli do czego służy ta co na rysunku?

jak ci chodzi to oco chodzi w ogóle z tym tematem ? zostaw i juz.. sikaj na to
    swoją drogą zgubiłeś dysze wolnych obrotów.. tyle tu się rozpisali żeby powiedzieć że to komora pływak, szkoda gadać

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie