Co to za dysza?

• This topic has 10 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 15 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Siema.

problem polega na tym że rozkręcając gaźnik zapomniałem o zasadach BHP i przypadkiem przy myciu wypadła mi malutka dysza w trociny (jaki kretyn) szukałem, szukałem ale nie
    znalazłem od czego ona byłaż? i głupie pytanie: czy jest ona potrzebnaż? 😐

http://s1.zapodaj.net/46911713.jpg.html

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Dysza – przewód o zmieniającym się w sposób ciągły przekroju poprzecznym, służący do zwiększania, możliwie z małymi stratami, prędkości przepływającego gazu lub cieczy, kosztem spadku jego ciśnienia.

źródło: wikipedia.pl 😀 / RudY

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

ale złożyłem gaźnik i skuter chodził normalnie czyli do czego służy ta co na rysunku? 🙄

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

EEEee, jesteś pewien że tam była ?? To jest zdjęcie od góry gaźnika tak ?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

od dołu bez tej pokrywy a pływak wyciągnięty, tak jestem pewny że tam była

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

To jest zdjęcie góry komory pływakowej.
    Widać dyszę główną paliwową na środku foty.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

to co jest zaznaczone na focie to tam powina byc dysza wolnych obrotów czy jakos tak.

edit ; sory nie zauważyłem ze obok jest dysza wolnych obr

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Dysza wolnych obrotów to ta z boku a tu nie powinno być żadnej może ewentualnie ona od ssania jest ale po co ci to wiedzieć wkręc ją tam spowrotem i będzie git majonez

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

ale on jej własnie niema 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

ale złożyłem gaźnik i skuter chodził normalnie czyli do czego służy ta co na rysunku?

jak ci chodzi to oco chodzi w ogóle z tym tematem ? zostaw i juz.. sikaj na to
    swoją drogą zgubiłeś dysze wolnych obrotów.. tyle tu się rozpisali żeby powiedzieć że to komora pływak, szkoda gadać

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

ludzie na zdjęciu jest dysza od ssania i główna więc skoro piszecie to brakuje dyszy wolnych obrotów 😐

co na to poradzicie?

Dysza wolnych obortów jest z boku !!! napisali chyba co nie ??

drogi modzie jakim cudem może byc dysza wolnych obrotów z boku skoro z boku nad tą dyszą z góry siedzi ssanie?? skoro ta na środku to główna (sam to wiedziałem 😀 ) a druga to od ssania, więc to co tu napisali Panowie wnioskuje że to mi brakowało od wolnych obrotów ( to po to napisałem ten temat żeby tego się dowiedzieć 😉 )

ale spoxik już temat do zamknięcia bo kupiłem wiertło 0,5mm dałem do wujka na warsztat do pionowej wiertarki i przewiercił mi śrubkę w środku. potem tylko z deka przyklepałem i chodzi dobrze. Się zobaczy tylko jak będzie jeździł 😯 .

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button