Co to za cienka rurka z wychodząca z filtra paliwa w Toros F16

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Co to za cienka rurka z wychodząca z filtra paliwa w Toros F16

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hades1988 hades1988 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Piotr Cempa
    Użytkownik

problem polega na tym, że nie wiem co to za rurka i do czego ma być przyłączona, ponieważ w połowie jest przerwana. pierwsza cześć wychodzi tak jak na zdjęciu, potem jest przerwana lub brakuje jakiejś części a następnie idzie drugi koniec tej rurki do silnika lub do gaźnika, nie wiem ponieważ dokładnie nie patrzyłem. Moje pytanie polega na tym, czy pomiędzy tymi odcinkami powinna być jakaś część czy po prostu ta rurka się w połowie przerwała, np od uderzenia w krawężnik. http://chomikuj.pl/pcns/CZ0088452.jpg,2921596751.jpg
    z góry dziękuje za pomoc

Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Ja tam mam zaślepione to miejsce od nowości, wiec myślę, ze Ty tez możesz zaślepić.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie