Co to za absurd?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #231424 Reply
    Anonim
    Gość

Dlaczego od jakiegos czasu wiekszosc tablic rejestracyjnych w internecie jest zamazywanaż Czego ci ludzie się bojaż

#231425 Reply
    Anonim
    Gość

Nie od jakiegoś czasu tylko od już bardzo dawna …
    Z tego co wiem to mając tablice rejestracyjne (czyjeś) można to jakoś wykorzystać i tyle ;P

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#231426 Reply
    Anonim
    Gość

ale to i tak bezsensu jest bo przecież jak jedziesz drogą to milion osób widzi tablice i może sobie spisać ;p

#231427 Reply
    Anonim
    Gość

no ale mając tablicę odsłoniętą np jak wystawisz na allegro i jest to np. motorek 125/50 to ktoś złośliwy może podać nr. policji i policja może do ciebie wpaść i może być coś nieprzyjemnego więc lepiej zasłaniać 🙄

#231428 Reply
    Anonim
    Gość

Aha! Wiec jeśli ktos zamazuje tablice to robi to ktoregos z tych dwoch powodow:
    1) ma cos do ukrycia
    2) paranoidalna prewencja
    zgadza się?

#231429 Reply
    Anonim
    Gość

Nie wiem co oznacza 2. punkt, ale tak 😀

#231430 Reply
    Anonim
    Gość

2 punkt oznacza, ze bez powodu ale tak na wszelki wypadek lepiej zamazac 🙂

#231431 Reply
    Anonim
    Gość

Może nie bez powodu ale lepiej zamazać 😉

#231432 Reply
    Anonim
    Gość

ja zawsze numerki zamieniałem xD

Ale to jest nic ,jak w allegro dają i szmatę lub karton wieszają to jest coś…

#231433 Reply
    Anonim
    Gość

No ja np mam 70/50 to tez nie byloby milo jakby wiedzieli ;d

#231434 Reply
    Anonim
    Gość

A przy okazji to jakie sa konsekwencje?

#231435 Reply
    Anonim
    Gość

np. zabranie dowodu , kara za brak uprawnień za kierwowanie pojazdem o innej pojemności , lecz raczej nie wydaje mi się ze policja sprawdza allegro np. 50/70 czy 125/50 lecz mogę się mylić

#231436 Reply
    Anonim
    Gość

Z tego co wiem lub mogę okreslic metoda dedukcji to raczej ciężko sprawdzić na miejscu pojemnosc.
    A w sumie jaka karaż
    Oczywiscie ja mam 50 (chyba! bo kupiłem uzywke) a i tak dzis mialem smiećrc w oczach jak zobaczylem prawie 80 km/h na liczniku!

#231437 Reply
    Anonim
    Gość

dzis mialem smiećrc w oczach jak zobaczylem prawie 80 km/h na liczniku!

ehem… licznik czesto się myli z prawda ale jakn a pierwszy raz to duzo 😉
    Kara za 80/50 lub 125/50:
    -zabranie dowodu
    -odcholowanie na parking policyjny motot
    -mandat za nieposiadanie prawka
    -Grzywna/sprawa sadowa za falszowanie dokumentow
    – itd 😉 z 4000zl bys zabulil 😉 + jak nie jestes pelnoletni to najprawdopodobniej kurator ;PP

#231438 Reply
    Anonim
    Gość

hehe nic Ci nie zrobi policjant.. przecież do domu Ci nie wejdzie i nie powie że masz 70/50 jak nie jeździsz to Ci nic nie zrobią ale jak już złapią i to udowodnią to jest przejebane

#231439 Reply
    Anonim
    Gość

siwy_fact napisał:

to jest myble byble

swiete slowa 😉 Ale wiesz jakby robili taka akcje ze by szukali na allegro takich moto i pod przykrywka by chodizli z przenosna hamownia i karton dowodzikow by się znalazl i na autostrady by mieli xD

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Co to za absurd?
Twoje informacje:

Back to top button