Co to mogło być?

Pojechałem do miejscowości oddalonej o 10 km i tam około 1h może mniej załatwiłem sprawę i jak wracałem z powrotem to skuter zaczął stawać i zgasł zepchnąłem go na pobocze i po chwili mi odpalił ale coś nie mógł ruszyć więc wypchnąłem go na szosę i ruszył. Co to może być czy to przegrzanie czy może z tego że miałem nie wymieniony filtr paliwa i mógł przez moment nie dostać paliwa? Skuter z silnikiem 4T .

Wyczyść filtr powierza.To może głupie pytanie,ale czy miałeś paliwo ?

paliwo miałem,filtr powietrza niedawno prałem, olej w silniku też wymieniłem

A próbowałeś na innej świecy?

A czy to może się mieć świecą a jeśli tak to prędkość max. i moc też się może mieć świecą?

Pw10 napisał:

A czy to może się mieć świecą a jeśli tak to prędkość max. i moc też się może mieć świecą?

Trzeba zacząć od sprawdzenia świecy, jeżeli świeca dobra szukamy przyczyny dalej, czyszczenie i regulacja gażnika, sprawdzenie szczelności połączeń z króccem-gażnikiem-filtrem, w najgorszym przypadku przegrzanie i puchnięcie tłoka.

Jakby to było przegrzanie to by chyba na wolnych obrotach gasł? bo jak go odpaliłem to chodził normalnie.

Witam ;)
Mam skuter marki : Hanglong, Typ : LB50QT-21 .Mam z nim pewien problem. Akumulator mi nie laduje nawet jak skuter jest wlaczony, swiatla nie chadza, zadne wskazniki, odpalac moge tylko z kopki mechanicznie ale i tak nie chodzi zadna elektryka. Bylbym wdzieczny za kazde informacje typu : co to moze byc, gdzie to dostane, za ile to kupie, i gdzie to sie znajduje w skuterze. Dzieki z gory za kazde info :)

Po co robisz śmietnik w czyimś wątku w zupełnie innej sprawie.

kox napisał:

Witam ;)
Mam skuter marki : Hanglong, Typ : LB50QT-21 .Mam z nim pewien problem. Akumulator mi nie laduje nawet jak skuter jest wlaczony, swiatla nie chadza, zadne wskazniki, odpalac moge tylko z kopki mechanicznie ale i tak nie chodzi zadna elektryka. Bylbym wdzieczny za kazde informacje typu : co to moze byc, gdzie to dostane, za ile to kupie, i gdzie to sie znajduje w skuterze. Dzieki z gory za kazde info :)

Sprawdź bezpiecznik który zazwyczaj jest koło akumulatora. Na przyszłość nie pisz w czyimś wątku tylko załóż osobny bo się robi burdel.

spoko sorki