Co się stało ?

Witam mam skutera rometa 700 i teraz nie wiem czemu ale spadł mu v-max z dnia na dzień i teraz jak jechałem 55 km/h (v-max) to było jeszcze troche cicho a teraz przy niecałych 50 km/h (więcej nie idzie) wyje jak szalony

Ciebie już pożegnaliśmy... cicho i w milczeniu.
*
Ja mam kozę w ogródku i wszystko mi żre. Nawet liście z winogron. Dlaczego?

chinol przez takich jak ty to forum się rozpi........ nie chcesz pomuc to nie pisz

sprawdz napęd

Będzie chinolski wykład, ale dość krótki. ;-)
*
Piszemy... pomóc, kłypciu.
*
Ale nie pomagamy już, bo i po co? Co, już furka się napsuła i dalej tutaj się wróciłeś pysznić i sadzić farmazony? A czochraj se kłaka, albo wykładaj te lepsze karty. Czekam. I podrapię nawet przy tym.
*
Jedziesz po staruchu. Dawaj ostro dalej z liścia. Pomedytujemy i rozłożymy ten problem na czynniki pierwsze. TZN. Ja go rozłożę.
*
A od kiedy się tak martiwisz o to forum tutaj?
*
Konował żeś i dość już temu zagadnieniu. I grunt, że sam to dalej sobie ciągniesz. Zawsze jakaś... *beka* jest przy tym.
*
Skrabiesz tutaj sobie rześko dalej, a może coś i dla innych wreszcie wydumasz mądrego. Wypada nawet wreszcie. Zwykły egoisto. :(

ktoś pomoże ?

Na początek sprawdził bym pasek, rolki. To może być powodem twoich problemów.

nie wiem czy coś może być z paskiem on ma przebieg 1600km

Masz już pewnie rolki do wymiany u mnie przy 1500 już były kwadratowe. I jak na zablokowanym module jechałem 40 normalnie to wtedy 35.

martin1996a - jak ja miałem taki problem to zdejmowałem pokrywę paska i sprawdzałem co jest nie tak. Tobie też to radzę. Nie wiem jak to jest że wszyscy młodsi mają dwie lewe ręce, nic zrobić nie potrafią a ich wyobraźnia jest zbyt ograniczona żeby pojąć że któryś z elementów napędu jet zużyty na skutek fatalnej jakości produktu który posiadasz.

tak już mu o tym napisałem żeby napęd sprawdził ale najlepiej by było jak byśmy powiedzieli wymień to i to a ja będę zap......