Co się stało? Zgasł mi przy 70km/h

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co się stało? Zgasł mi przy 70km/h

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #266166 Odpowiedź

Anonimowy

Witam , wczoraj jeździłem moim rometem 787 2T 15 minut, i zgasł mi przy 65-70km/h Normalnie obroty spadły natychmiast . Skuter w tej chwili jeździ ale ma na wolnych obrotach 1000 obr/min i duużo pali 6/100km , oraz olej kapie z gaźnika. Jak się daje gazu to wskakuje na 7tyś po tem na 9.600 obrotów , boję się jechać 60 km/h, Co jest nie taką? CZY SILNIK SIÊ ZATARŁ??? PROSZę O POMOC. dodam że czasami nie morze ruszyć bo się dławi

#266167 Odpowiedź

Anonimowy

sztywny15 napisał:

CZY SILNIK SIÊ ZATARŁ???

Nie zatarł się bo bys nawet rozrusznikiem nie zakrecił a co dopiero zapalił a co do problemu to popatrz moze coś z gaźnikiem nie tak się zapchal czyms albo coś

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #266168 Odpowiedź

Anonimowy

Nie zatarł się bo bys nawet rozrusznikiem nie zakrecił

nie można by było jakby łożyska wału się walły… 🙄 Sprawdź jak wygląda świeca, może gaźnik się „rozregulował” albo mógł też zawór membrankowy pójśc

#266169 Odpowiedź

Anonimowy

A teraz nie ma mułów jak rusza , – nie dławi się , nic nie robiłem! Chociaż coś mi dziwnie buczy i trzeszczy koło silnika. Co to może być?

#266170 Odpowiedź

Anonimowy

tzn.?? mógłbyś to sprecyzować?? najlepiej nagraj filmik, albo sam dźwięk, łatwiej będzie określić

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #266171 Odpowiedź

Anonimowy

Sprawdz uszczelke komory pływaka to co leci wątpie że to olej raczej mieszanka benzyny bródu kurzu, przeczyść gaźnik wyreguluj sprawdź drożność przewodów paliwowych, zatarcie odpada, sprawdź także świece i akumulator u mnie było takie coś że akumulator był słaby i świeca uwalona i już miał problemy z mocą.

#266172 Odpowiedź

Anonimowy

jezeli silnik ci buczy znaczy ze lozyska juz do wymiany

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
Odpowiedz do: Co się stało? Zgasł mi przy 70km/h
Informacje o Tobie: