Skuter nie chce odpalić - co się dzieje?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #17543 Reply
  Coliber1
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Skuter z dnia na dzień nie ma iskry.. Jadę nim wyłączam go nie chce odpalić okazuje się że nie ma iskry. Słyszłaem że to może być wina regulatora napięcia, modułu, cewki, świecy……regulator kupiony nowy, bezpiecznik sprawdzony. Iskrę sprawdzałem na 2 świecach. Co mogło się stać? Możecie mi pomóc? dziękuję z góry;) Moje GG: 28824022. Proszę o odpowiedź. Jest to chiński skuter 4T, Kingway Coliber Rex.

  #17545 Reply
  Kapuchon
  Użytkownik
  • Postów: 2 689

  Może masz coś z przewodem który idzie do świecy ? Sprawdź go ;]

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #17563 Reply
  MarianMj
  Użytkownik
  • Postów: 60

  Ach te chińskie kable.. Sprawdzaj od początku, ale tak na odległość stawiam że do może być moduł lub cewka jest to najczęstsza przyczyna braku ikry w tych skuterach.

  #17566 Reply
  Vezyr
  Użytkownik
  • Postów: 2 406

  Regulator nie ma nic do rzeczy, zobacz przewód świecy, a także moduł i iskrownik oraz kabelki.

  #17575 Reply
  lechoo
  Użytkownik
  • Postów: 59

  Przepraszam ale czytając tytuł posta nie mogłem się powstrzymać by odpisać że SKUTER PRZESTAŁ PALIĆ BO ZMĄDRZAŁ I FAJKI DROŻEJĄ

  #17578 Reply
  qazwsxedc
  Użytkownik
  • Postów: 3 026

  krócej można było napisać w tytule, że „SKUTER RZUCIŁ PALENIE” ;D

  #17713 Reply
  KrzysiekP
  Użytkownik
  • Postów: 2 166

  znajomy miał kilka dni temu ten sam problem rezultat moduł do wymiany. Każdy moduł mam mapę zapłonu i jak on pójdzie to nie odpalisz nawet z kopniaka.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter nie chce odpalić - co się dzieje?
Twoje informacje:
Back to top button