Co sie dzieje , silnik po włączeniu świateł drogowych gaśnie

nie ważne czy zimny czy ciepły filmik nagrywałem po przejarzczce kilka kilometrow , tak czy srak gasł ,
wymienione:
filtr powietrza , sprawdzane na 2 modułach , wymienione ssanie ale to nie istotne był rozgrzany.
obroty silnika regulowane

gaśnie bez względu na obroty - nawet w czasie jazdy?
zwarcie

Dziwne gasnie tylko po wlaczeniu swiatel , przewody sa ok , regulator napiecia byl wymieniany , nie sprawdzałem co prawda każdego centymetra przewodów ale z grubsza jest ok.

Po tej kapieli wszystko jest teraz możliwe:(

https://www.youtube.com/watch?v=gW8UE5fnb-g filmik jest prywatny dajcie znac czy mozecie otworzyc

ni chu sie nie otwiera

ogarnijcie to wkrecam srube mieszanki maksymalnie , slnik powinien zgasnac nie? (na wkręconej śrubce maks) odkrecam ja o pól obrotu i gasnie Oo
filmik jest publiczny

około 2 minut działal na wkrecaonej sróbce gdzie powinien zgasnac z braku powietrza prawda?

Za rzucanie mięsem w materiale filmowym zawsze będziesz miał ode mnie bonusa. I już spieszę ci z pomocą. Jak Polak innemu Polakowi. ;-)
>
http://www.sst.pun.pl/gaznik-regulacja-19.htm
^^
Resztę ustalisz już organoleptycznie jak już muł wypłuczesz po zajściu w tamtym akwarium.

Leonardo napisał:

około 2 minut działal na wkrecaonej sróbce gdzie powinien zgasnac z braku powietrza prawda?

Leoś nie koniecznie jak ma nieszczelność[lewe powietrze] lub filtr o dużej przepustowości to za chu nie zgaśnie.

Skuter byl rozebrany na czesci pierwsze i wyczyszczony lacznie z gaznikiem , jezdze przecierz kilka dni normalnie , wczoraj zaczol pojawiac sie problem gasniecia na zimnym skuterze najpierw na zimnym pozniej na cieplym , mysle ze po zmianie filtra na nowy ktory wiecej przepuszcza powietrza zmienila sie miezzanka i wkrecilem teraz srobe odziwo nie gasl no ale na wkreconej na maks srubie kiedys mi gazl dostawal przecierz za duzo paliwa i wtedy go zalewa teraz moge wykonac max 1 obrot by nie gasl no i obroty podnioslem prawie do 3000 teraz nie gasnie jednak nie wiem jak to bedzie podczas jazdy

Pisze z garazu z koma

Możesz jeszcze przytkać dolot filtra zwężką[taka idea]

zatkałem ręka dolot i nic xD nadal działał , brał lewe powietrze śrubka mocujaca caly filtr do gaznika sie poluzowała i brał powietrze przez szczeliny