Co sądzicie o tym specyfiku ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #111618 Reply
    Reebok61
    Użytkownik
    • 14
    • 106Postów:
    #111634 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

Trochę drogo – możliwe że rzeczywiście jest to dobre, chociaż te wartości które podają wydają mi się lekko naciągane. Ja stosuję w swoim MILITEC 1 i mogę powiedzieć że rzeczywiście silnik pracuje ciszej i bardziej ,,miękko,,. Może przyrost mocy nie jest duży ale po zastosowaniu po pewnym czasie zdecydowanie poprawiła się praca silnika i jakby chętniej budzi się do życia. Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć, gdyż dopiero okaże się ile silnik wytrzyma, ale ma na razie 17742km i pracuje tak jakby dopiero wyjechał z fabryki. Tak więc może coś w tym jednak jest. A Militec jest zdecydowanie tańszy od wymienionego przez Ciebie.
    http://allegro.pl/k2-militec-1-dodatek-do-oleju-i3087634929.html

#112129 Reply
    deniollo
    Użytkownik
    • 4
    • 26Postów:

Ten pierwszy wydaje się być wiarygodny (filmik na oficjalnej stronie), ale może zawyżyli trochę podane wartości.

#112137 Reply
    jajo422
    Użytkownik
    • 39
    • 183Postów:

A militec to jak sie dodaje do oleju , podczas wymiany czy moźna o tak o ,i poprawia cos jeszce oprucz tego tarcia(żywotności)i cichej pracy silnika?

#112139 Reply
    rjc
    Użytkownik
    • 4
    • 42Postów:

zanim coś dolejecie,przeczytajcie to:
    http://www.bishops-original.pl/?p=225

#112161 Reply
    marin09
    Użytkownik
    • 19
    • 349Postów:

Te wszystkie złote środki do paliwa i oleju są mocno przereklamowane i naciągane.Tak samo jak lepsze paliwa po których pojazd np mniej pali itp

#112710 Reply
    klimi
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

Lepiej kupić lepszy olej, który dodatki ma w sobie. Na oleju bardzo dobrej jakości też można zauważyc lepsza pracę silnika.

#112721 Reply
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

mój silnik zaczął lepiej chodzić jak nalałem mu oleju mineralnego 15W40. na mrozie nie gęstniał ani nic teraz ciągle piłuje silnik ile się da , a osiągi się poprawiają bo skuter był zamulony mocno. nawet się uszczelniło wszystko bo już nie leci czarny dym z wydechu ani nie pluje olejem , jak to miało miejsce wcześniej. nic nigdy do oleju nie dolewałem (aktualny przebieg około 14000)

#112735 Reply
    Mario1
    Użytkownik
    • 0
    • 1 223Postów:

Lukario napisał:

mój silnik zaczął lepiej chodzić jak nalałem mu oleju mineralnego 15W40. na mrozie nie gęstniał ani nic teraz ciągle piłuje silnik ile się da , a osiągi się poprawiają bo skuter był zamulony mocno. nawet się uszczelniło wszystko bo już nie leci czarny dym z wydechu ani nie pluje olejem , jak to miało miejsce wcześniej. nic nigdy do oleju nie dolewałem (aktualny przebieg około 14000)

to jeszcze troszkę i czeka cię remoncik , a co do mrozu to właśnie mineralny najbardziej gęstnieje – to pozwoliło ci na jakieś tam uszczelnienie silnika

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Co sądzicie o tym specyfiku ?
Twoje informacje:

Back to top button