co sadzicie o tym leo s?

• This topic has 1 odpowiedź, 1 głos, and was last updated 11 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

hi
    ile mogę brać za mój wydech leovince s z papierem /jest nie widoczne przetarcie na dole kolanka nie jest głębokie i kolanko przy samym mocowaniu było rozcinane w celu wyciągnięcia blokady jest dobrze zaspawane na ile go wyceniacie?

teraz jest wypolerowany na lustro i wygląda tak jak tez mój zx :

Anonim
    Gość

Ja bym za niego nie brał więcej jak 250-300 … dużo za niego nie dostaniesz bo znając ludzi nie będą chcieli za bardzo go kupić jedynie jak będzie tanio, każdy będzie wolał kupić np.Leo ZX czy tec Next-R

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button