Co sądzicie o TGB ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Co sądzicie o TGB ?

Tagi: ,

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Sparrow93 Sparrow93 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Witam i prosze o wasze opinie na temat tej marki a dokładnie TGB 303r chodzi mi tu głownie o niezawodność spalanie itp a tak wogule to jest jakas chinska marka
    z gory dziekuje

Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

TGB to dobra, tajwańska marka. Jakościowo porównał bym nawet do kymco. Jest to 2t więc pali 3,5-4l, ale za to osiągi ma naprawdę bardzo przyzwoite 😀 Jest dość niezawodny i można z niego zrobić małą rakiete (oczywiście bez przesady, bo do markowców, może mu troszkę brakować ;))

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

TGB słynie z bardzo dobrego przyśpieszenia, co jednak przekłada się na mniejszy V-max. Marka jak pisał Belebele jakościowo porównywalna z Kymco. Produkcja tajwańska. Spalanie 3-5 l zależy od jazdy. Średnio jakieś 3,5 – 4 l/100km. Jest całkiem niezawodny, podobnie jak inne tajwańskie konstukcje. Jeśli ci się podoba i możesz go dorwać w dobrej cenie to bier ;). Jak dla mnie niezły sprzęcik. Pamiętaj jednak że nic nie jest niezniszczalne. Jak będziesz pałował non stop na najwyższych obrotach na pełnej bulwie to prędzej czy później coś pójdzie w diabły.

Tezia :*

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

ja mam na oku TGB 303r za 900 zł tylko rozrusznik jest do wymiany i slimak z predkosciomierza i wszystkie opłaty sa do następnego oku myślicie ze opłaca sie go kupic

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

myślę że tak, jeśli wizualnie nie ma biedy 😉 poza tym to 2T więc ewentualne naprawy nie będą skomplikowane.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

Tu masz 50ccm stuningowaną bez tłoka.http://allegro.pl/tgb-303-rs-nie-aerox-sr-rs-yamaha-suzuki-i2813879614.html

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

Ile przejechane ma? 2t czy 4t?Jak popatrzeć na wygląd to warto.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Jest to 2t a przebieg około 10000 km

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

Zablokowany?Przerabiany(cylek itp.)?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie