Co sądzicie o nowym prawo jazdy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co sądzicie o nowym prawo jazdy?

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Jeszcze niedawno żartowaliśmy z tego w polsce nie przeszło by ale jak się do tego wszystkiego wpierdala unia która jest niczym KOMUNA ona narzuca co ma był jak nie to płacisz kare i kkthxbb. http://moto.wp.pl/kat,55194,wid,10324203,wiadomosc.html?ticaid=168c4

W projekcie pojawiły się również quady, które podzielono na dwie grupy: 1)ciężkie czterokołowce, o masię własnej do 550kg; 2)lekkie czterokołowce, o masię własnej do 350kg. W obu przypadkach ich prędkość maks. Nie może przekroczyć 45km/h.

Tzn quadami np yamaha Raptor będzie można 45km/h jezdzić Moje zdanie jest takie że ten świat idzie ku zagładzie, nie wiem co to da że w wieku 20 lat będe miał prawko na scigacza, jak mam w sobie jeszcze 2 lata kisię to że chce się wyszaleć to ja się od razu zabije, w wieku 20 lat:)

Anonimowy

oni wszyscy po prostu za mało kasy dostają i chcą wprowadzać takie bzdury aby ludzie zaczłli płacić zobaczycie za kilka lat kampanie wszelkiego rodzaju będą brzmiały tak „zapłaćcie- dostaniecie”

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Powiem jedno albo dwa 😀 Po pierwsze …. żAL I ROZPACZ Po drugie …. BIDA I ROZCZAROWANIE !! Po trzecie quady 45 km/h hahahaah to jest śmieszne to co kurw może te all grizzly raptory itp będą jakoś blokowane ?? To jest nienormalne albo prawko A2 co to ma był 45kW ? to jest paranoja M?wie Bida Bida nam wszystkim tu w Polsce

Anonimowy

to jest poje….. quady i 45km/h to motorowery będą mogęy ile jeździć człowiek zdaje na prawko i nie może sobie pojeździć to nie warto zdawałna to prawko lepiej motorowerami jeździć na dowód

Anonimowy

Ta cała unia to coraz większy syf jest… Chodxcie założymy włłasnie partiż, dojdziemy do władzy, odłączymy się od UE i zmieńimy prawo, żeby było dobre dla nas 😛

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

gmax – nie będzie można na dowód…

Anonimowy

Ja uważam że prawo jazdy na skutery to dobry pomysł, zmniejszy się ilość debili na drodze w podeszłym wieku którzy na oczy przepisów nieraz nie widzieli, mają dowód . To tak jakby moja babcia która nie wie nic o przepisach pojechaća do tesco na skuterze bo ma dowód to wolno jej… Reszta to paranoja, mogli zrobić A1 od 16 lat i A od 20, Co do quad?w to już w ogóle totalna porażka 😡

Anonimowy

Ja osobiście uważam że rzeczywiście mogliby wprowadzić jakiś dokument na te skutery ale jak tak dalej pójdzie to na każdą pojemność trzeba będzie robić jakieś kursy czy h** wie co 😉 Mogliby np. zrobić od 14 lat od razu do 125….jakoś nie mogę wyobrazić sobie zeby blokowałquady…to tak jakby zablokowałauto lub rower 😀

Anonimowy

Zdajesz na kartą to poznajesz przepisy itp, a jeżeli ty wyjeżdżasz na drogą nie znając przepisów to gratuluje może jeszcze pozyjesz.

Anonimowy

quady blokują ciekawe po co quadami po drodze nikt nie szaleja za to samochodami o i owszem, samochody powinni zblokowawać jak wspomniał Luciano, Od?lnie od 14 lat na 125 to raczej bez sensu ;/ ale do np 70 było by ok. Na 125 niektórzy w tym wieku nie umią jeździć a 125 to jednak jest już dużo mocy i 130 praktycznie każda wyciąga jeśli jest 4T jak 2T to i nawet 160 więc trochę za szybko na niektórych 14 latków. Ale od 16 lat jest w sam raz według mnie.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie