Co sądzicie o Kymco super 9?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co sądzicie o Kymco super 9?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Co sądzicie o Kymco super 9 czy jest to dobry skuter? Osiągi ma przyzwoite po odblokowaniu 85-90km/h.

Anonimowy

No odblokowany 80 licznikowe lata. Mysle ze to dosc dobry sprzet choc wolaż bym runna, aeroxa. Ale jezeli mam wybierac z posrud nie markowych to brałbym cos ze stajni kymco.

Anonimowy

Witam mam ten skuter i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Ma dobry silnik Hondy po odblokowaniu max 85km/h, zawieszenie przystosowane do naszych dróg czyli mięciutkie. plusem jest także kanapa jest duża i bardzo wygodna pomieści 2 osoby. Jedyny minus w tym skuterze to piszczenie przedniego hamulca w nowym egzemplarzu, trzeba na początku hamował tylko przednim ale po 100km przechodzi.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

Anonimowy

puszek12-9 napisał:

Jedyny minus w tym skuterze to piszczenie przedniego hamulca w nowym egzemplarzu, trzeba na początku hamować tylko przednim ale po 100km przechodzi.

To na pewno ze klocki sa takim preparatem spryskane jak sa nowe. To normalka. Ja jezdze KYMCO juz 4 lata. Sa to swietne skutery. Jak będziesz dbal, lać dobry olej to dlugo nim pojezdzisz.

Anonimowy

wino napisał:

Ale jezeli mam wybierac z posrud nie markowych to brałbym cos ze stajni kymco.

Nie wiem czemy nazywasz Kymco skuterem nie markowym 🙄 Kymco to tak samo jak Gilera (może z tą różnicą, że nie ma takiej sławy) przecież Kymco nie nastawia się na zarobek i masowy import tanich skuterów z Chin. Samo je sobie projektuje i jest na rynku już dużo czasu… A co do s9 to bardzo fajny skuter, jak chcesz kupić coś porządnego w niższej cenie, to polecam. Ma dobre osiągi, jest wygodny i nadaje się do tuningu 😉 Jak będziesz o niego dbał to będzie Ci służyć bardzo długo. No i ma Ładny design (przynajmniej według mnie :P), więc nie widzę Ładnych większych „ale” co do tego skutera 😉

Anonimowy

Kymco super 9 fajnie wygląda jest podatne na tun ajego prędkości po odblokowaniu to 75 nie rubcie z niego demona prędkości.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie