Co sądzicie o Kymco super 9?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co sądzicie o Kymco super 9?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Co sądzicie o Kymco super 9 czy jest to dobry skuter? Osiągi ma przyzwoite po odblokowaniu 85-90km/h.

Anonimowy

No odblokowany 80 licznikowe lata. Mysle ze to dosc dobry sprzet choc wolaż bym runna, aeroxa. Ale jezeli mam wybierac z posrud nie markowych to brałbym cos ze stajni kymco.

Anonimowy

Witam mam ten skuter i jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. Ma dobry silnik Hondy po odblokowaniu max 85km/h, zawieszenie przystosowane do naszych dróg czyli mięciutkie. plusem jest także kanapa jest duża i bardzo wygodna pomieści 2 osoby. Jedyny minus w tym skuterze to piszczenie przedniego hamulca w nowym egzemplarzu, trzeba na początku hamował tylko przednim ale po 100km przechodzi.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

puszek12-9 napisał:

Jedyny minus w tym skuterze to piszczenie przedniego hamulca w nowym egzemplarzu, trzeba na początku hamować tylko przednim ale po 100km przechodzi.

To na pewno ze klocki sa takim preparatem spryskane jak sa nowe. To normalka. Ja jezdze KYMCO juz 4 lata. Sa to swietne skutery. Jak będziesz dbal, lać dobry olej to dlugo nim pojezdzisz.

Anonimowy

wino napisał:

Ale jezeli mam wybierac z posrud nie markowych to brałbym cos ze stajni kymco.

Nie wiem czemy nazywasz Kymco skuterem nie markowym 🙄 Kymco to tak samo jak Gilera (może z tą różnicą, że nie ma takiej sławy) przecież Kymco nie nastawia się na zarobek i masowy import tanich skuterów z Chin. Samo je sobie projektuje i jest na rynku już dużo czasu… A co do s9 to bardzo fajny skuter, jak chcesz kupić coś porządnego w niższej cenie, to polecam. Ma dobre osiągi, jest wygodny i nadaje się do tuningu 😉 Jak będziesz o niego dbał to będzie Ci służyć bardzo długo. No i ma Ładny design (przynajmniej według mnie :P), więc nie widzę Ładnych większych „ale” co do tego skutera 😉

Anonimowy

Kymco super 9 fajnie wygląda jest podatne na tun ajego prędkości po odblokowaniu to 75 nie rubcie z niego demona prędkości.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie