Co sądzicie o Keeway-u Hurricane ? opinie itp.:

Witam ; D Mam zamiar kupić jakiś skuter do 3.000 zł. Podobają mi się dwa skutery : Router Bassa i Keeway Hurricane, dlatego prosiłbym o porady itp.:

Też szukam aktualnie skuterka. I powiem tyle: Bassa... jeżeli masz więcej niż 185cm wzrostu to masakra. Ja mam niecałe 190 i siedzieć na nim nie mogłem przez 5min a co tu dopiero o jeździe mówić.

. no dlatego na to też patrze / coś większegoo . :D

Chłopaki luknijcie na Zumico Eos, jest to duży skuter w cenie poniżej 3tyś.

Mam skuter praktycznie taki sam jak hurriciane tylko że 4t i powiem szczerze że to fajny skuter ale czy nie lepiej kupić coś używanego ale markowego ????

Firma Keeway robi naprawdę dobre skutery. Osobiście przez dwa sezony użytkowałem nowego Hurricanea a potem Matrixa. Hurricane po odblokowaniu to bardzo fajny mocny skuter. U mnie po dwóch sezonach tylko błotnik popękał przy śrubach mocujących - pewnie dlatego że jeździłem po brukowanej i nierównej dziurawej drodze - masakryczne wibracje wtedy działają na skuter (ci co mieszkają w Zabrzu znają pewnie ulicę Piłsudskiego - masakra i koszmar...). Kierując się zasadą, że należy kupować markowe sprawdzone modele z Keewaya przesiadłem się na Kymco. Wiele jest w tym prawdy, że skutery firmy Keeway są najlepszymi chińczykami. Ja w wyborze skutera stawiam na jakość a nie na wygląd. Gdyby było inaczej kupił bym Rometa Zetke albo Junaka - a wybrałem Nexxona.

A co powiecie o Keeway Ry8 ??

A może Keeway Matrix? Używany z małym przebiegiem znajdziesz za niecałe 2tys. zł Fajny duży mocny skuter. Dużo tanich części zamiennych. Łatwy i tani tuning.

. a co do o hurricena , to za tą cenę opłaca się go kupić . ? Albo jakieś inne propozycje czegoś nowego - do 3 000 zł . Znajdzie się coś. ?
Z góry dzięki . ;)