Co sądzicie na temat tego cylindra?

http://moto.allegro.pl/cylinder-70-cm3-2t-zipp-longija-romet-zipp-quantum-i2948511397.html
Ile ten cylinder wytrzyma i czy nie rozleci się po kilkuset kilometrach?
Czy musiałbym wymieniać jakieś inne części zakładając ten cylinder?
(Mam już sportowy tłumik, i wiem że trzeba wymienić dyszę główną.
Skuter ma tylko 1200km przebiegu więc wał jest w dobrym stanie.
Z góry dzięki za odpowiedź :D

chyba nikt go nie odważył się zamontować....nie ryzykuj, pozbieraj na Airsal, jak się rozleci, zatrze tłok, pognie wał to dopiero kosztów sobie narobisz.

znajomy smiga na czesciach longja nic zlego sie nie dzieje kolo 10 tys przebiegu przez 3 sezony dojazdy do pracy
daj im pytanko z kad ten cylek +reszta jezeli :chaina: ale z longjia
uwazam ze pobiega ten zestaw bez wydawania 300+
jezeli do 4t masz w tej samej cenie glowica z zaworami +cylek walek to to raczej jest lipa ale tu do 2t mniej elementow do wykonania i w takiej cenie uwazam ze warte to uwagi

like70 napisał:

chyba nikt go nie odważył się zamontować....nie ryzykuj, pozbieraj na Airsal, jak się rozleci, zatrze tłok, pognie wał to dopiero kosztów sobie narobisz.

Nie mogę znaleźć cylindra o którym mówisz... W każdym razie nigdzie nie piszę że on pasuje do Zipp`a...

CEFA napisał:

znajomy smiga na czesciach longja nic zlego sie nie dzieje kolo 10 tys przebiegu przez 3 sezony dojazdy do pracy
daj im pytanko z kad ten cylek +reszta jezeli :chaina: ale z longjia
uwazam ze pobiega ten zestaw bez wydawania 300+
jezeli do 4t masz w tej samej cenie glowica z zaworami +cylek walek to to raczej jest lipa ale tu do 2t mniej elementow do wykonania i w takiej cenie uwazam ze warte to uwagi

święte słowa ,a like 70 pewnie 90% swojej wiedzy nt.motoryzacji nabył w internecie i ze swojego doświadczenia doskonale wie , że ten cylinder spowoduje spustoszenie w silniku :D wiadomo że to nie oryginał ale bez przesady, zawsze można powiększyć kanały i wtedy skuter jest nie do poznania ;)
proszę bardzo - cylindry do wyboru do koloru http://www.racing-planet.pl/index.php?shop_ID=1&sessID=761ac6a45418d846808951fe3939865e&olevel0=10428&olevel1=25380&olevel2=&level0=10428&level1=25380&level2=25391