Co powiecie o Derbi Predator / gp1

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co powiecie o Derbi Predator / gp1

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam jestem tu nowy :mrgreen: i chciałbym się zapytać co sądzicie o skuterze – Derbi Predator / gp1 . Interesuje mnie spalanie, przyśpieszenie, v-max, czy chodzi jak wiertarka, żywotnosc silnika, ew. czy nadaje się do jakiegoś tuningu mechanicznego… Zastanawiam się nad jego kupnem ale nic o nim niewiem bo po prostu nigdzie nie mogę znaleźć :-/ pozdrówki

Anonimowy

Spalanie to około 3 l na setke. Nie chodzi jak wiertarka, tylko jak odkurzacz :mrgreen: to skuter więc nie ma fajerwerków, o dźwięków to pogadamy jak będziesz kupował jakąś 600ccm 😀 Przyspieszenie- nie wiem 😀 ale vmax to około 80kmh (zależnie od wagi kierowcy) Silniki są dość żywotne z tego co wiem i nadają się na lekki tun. Pozdrowienia dla ciebie i miłej zabawy nowym skutem 🙂 Jesli pomogłem – kliknij ,,Pomógł,,

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

hmm a mam jeszcze jedno pytanie chlodzony ciecza czy powietrzem ??? i jak bywa z częściami bo wiem że te skutery sa rzadko spotykane w Polsce ( czyli tylko z wlasnego importu ) i może byc problem z tym… pozdrowki

Anonimowy

Chłodzony jest wodą :mrgreen: Części na samym allegro jest dosyć sporo… 😎

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie