co polecacie do 1500 zl

Witam mam pytanko do forumowiczów .
chodzę teraz do pracy i mam zamiar zarobić od 1500 do 1900 zł i wydać to na skuter aby nim dojeżdżać do szkoły na zakupy bo transport z mojej wioski jest banalny wiec myślę o zainwestowaniu w coś do lepszego transportu .
co polecacie z markowych skuterów

kup zwykly najprostszy skuter ;p jezeli tylko do tego ci potrzebny :D hehe

Jak chcesz nówkę to możesz sobie chinola w tesco kupić, ale odradzam.

Z używanych to za bardzo Ci nie podpowiem bo nie jestem oblatany ale Kymco super 8 lub peugeot speedfight

Za 1500 dobrej maszyny nie kupisz. Zbieraj dalej, a jeśli chcesz już kupić to polecam Torosa F16, na forum dużo rzeczy się o nim dowiesz.Może Router Bassa ? Jest taki sam jak Toros, różnica w wyglądzie i marce.

Polecam szukać po znajomych używanej pewnej markówki lub kupic używanego Keewaya bądx nowego Torosaa

Toros to całkiem fajna maszyna. Ekonimiczna, tania, całkiem zrywna. Za 1900 trudno będzie kupić markowca. Może tak jak rkos pisał poszukaj po znajomych, albo zastanów się nad używanym Keewayem. Mój Hurricane ma przejechane 7,7 tyś i ciągle rośnie. Wymieniałem tylko linke od prędkościomierza i to chyba w sumie tyle.

Za taką cenę to toros , bassa. Chyba, że bardziej interesował by Cię motorower to możesz w takim przypadku sprawdzić sobie takie coś http://moto.allegro.pl/motorower-router-a-500-ostatnie-sztuki-i2478224728.html , możesz też jakiegoś simson'a ...