Co o nim sądzicie ?

Siemanko :)

Co sądzicie o skuterze : http://otomoto.pl/suzuki-ay-katana-50-nie-aerox-speedfight-M2889643.html ??
Warto kupować ? piszcie ! :)
I błagam nie piszcie kup Kymco...
Ogólnie mi sie podoba, ma silnik LC i jest 2T za małe pieniądze i markowy :)

PZDR ;d

wygląda ładnie. miejmy nadzieje że nie "za ładnie"
Czemu nie ma rejestracji? moze jest sprowadzony i do ceny trzeba doliczyć koszty opłacenia?? czy ma komplet dokumentów?

Większość katan jest sprowadzana ale nie ta

Katana zwykła. Części drogie. Na 80% były nią robione stunty i inne katowanie. Ja bym nie kupił. Ale jak Ci się podoba to możesz jechać obejrzeć...

PS: Post #2000 :D

Wiem, ale strasznie mi się podoba ta katana, a wszyscy mi ją odradzają jakiego egzemplarza nie pokaże to dobrze że chociaż ten jest nie zły :D

stunty robią różnymi skuterami i motorowerami a nie tylko tym
sam mam kolegę ktury jeździ aprillą i robi stunty a drugi kolega piaggo więc każdym motorem mogły być robione stunty a nie tylko kataną

A kto pisał że stunty się robi tylko kataną ? Nawet routerem z marketu się da stuntować...

No to powodzenia.Robienie stuntu 4t bez przerobienia to zabójstwo silnika bo olej nie bd dochodził

A Twoim zdaniem stuntowanie to nie katowanie silnika ? Poza tym seryjnym 4T raczej się nie da.

Większym katowaniem silnika jest jazda na full manecie niż stunt(oczywiście skutery 2t)