co myslicie o tym motocyklu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) co myslicie o tym motocyklu

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam chciałbym się dowiedziec cos o tym motocyklu mam takiego lecz nie posiadam zdjec na kompie i to jest przykladowe z allegro.pl

[ Dodano: 2008-08-01, 20:07 ]
    http://allegro.pl/item403367096_daelim_125cm_honda_goraco_polecam_.html

Anonimowy

Nie kumam twojego tematu, masz ten motocykl to chyba ty coś o nim napisz,a nie my w końcu my go nie mamy….. :570:

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

chodzi mi o awaryjnosc i części do niego tyle co ja wiem to ze ma 13KM ma 125ccm poj. 4T 4zawory jeden cylinder wolno obrotowy osiagow zbytnio nie ma bo jechalem nim 110km/h ale się rozpedzal jeszcze mysle ze poleci jakieś 115km/h

Anonimowy

uuu… awaryjność części.. kupiłeś moto nie wiedząc nic o nim, to gratuluje,lecz ja osobiście widzę Honde to uważam,że to mało awaryjny motocykl i części zawsze znajdziesz.

Anonimowy

chcialem się upewnic wiedzialem ze to honda a honda to jeden z najbardziej znanych marek ktora ma dobra opinie ale chcialem się tylko upewic…ale motorek moze byc co nie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Cóś nie wiem czy może był bo nie widzę fotek, więc nie mogę się wypowiedzieć, ogólnie ja lubie ścigacze… Dasz Fotki bo inaczej zamykam.

Anonimowy

Anonimowy

Jaka z niego Honda skoro to Daelim ? Speedy ty się dałeś nabrać ? 😛 Wstyd mi za Ciebie 😛

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie