co myslicie o tym motocyklu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) co myslicie o tym motocyklu

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #273323 Odpowiedź

Anonimowy

witam chciałbym się dowiedziec cos o tym motocyklu mam takiego lecz nie posiadam zdjec na kompie i to jest przykladowe z allegro.pl

[ Dodano: 2008-08-01, 20:07 ]
    http://allegro.pl/item403367096_daelim_125cm_honda_goraco_polecam_.html

#273324 Odpowiedź

Anonimowy

Nie kumam twojego tematu, masz ten motocykl to chyba ty coś o nim napisz,a nie my w końcu my go nie mamy….. :570:

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #273325 Odpowiedź

Anonimowy

chodzi mi o awaryjnosc i części do niego tyle co ja wiem to ze ma 13KM ma 125ccm poj. 4T 4zawory jeden cylinder wolno obrotowy osiagow zbytnio nie ma bo jechalem nim 110km/h ale się rozpedzal jeszcze mysle ze poleci jakieś 115km/h

#273326 Odpowiedź

Anonimowy

uuu… awaryjność części.. kupiłeś moto nie wiedząc nic o nim, to gratuluje,lecz ja osobiście widzę Honde to uważam,że to mało awaryjny motocykl i części zawsze znajdziesz.

#273327 Odpowiedź

Anonimowy

chcialem się upewnic wiedzialem ze to honda a honda to jeden z najbardziej znanych marek ktora ma dobra opinie ale chcialem się tylko upewic…ale motorek moze byc co nie

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#273328 Odpowiedź

Anonimowy

Cóś nie wiem czy może był bo nie widzę fotek, więc nie mogę się wypowiedzieć, ogólnie ja lubie ścigacze… Dasz Fotki bo inaczej zamykam.

#273329 Odpowiedź

Anonimowy
    #273330 Odpowiedź

Anonimowy

Jaka z niego Honda skoro to Daelim ? Speedy ty się dałeś nabrać ? 😛 Wstyd mi za Ciebie 😛

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
Odpowiedz do: co myslicie o tym motocyklu
Informacje o Tobie: