co myślicie o sprzęgle RMS RACING PRO i dzwonie Stage6?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) co myślicie o sprzęgle RMS RACING PRO i dzwonie Stage6?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #271859 Odpowiedź

Anonimowy

W tym miesiącu mam zamiar kupić sprzęgło z dzwonem do mojego keeway focus, wybrałem sprzęgło: RMS RACING PRO http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=2359&osCsid=c2a0923e33b8cff23b8d62c16ee95a4c dzwon: Stage6 http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=1186&osCsid=c2a0923e33b8cff23b8d62c16ee95a4c Co myślicie o tym sprzęgle i dzwonie? dobre jakościowo to sprzęgło? mocno poprawia start czy raczej to zamiennik oryginału czyli w moim przypadku chińskiego sprzęgła w keeway.

#271860 Odpowiedź

Anonimowy

Dzwon może był ale sprzęgło odpada najlepiej sprzęgło kupić stage6…. albo poszukać używki z dobrymi okładzinami itp

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #271861 Odpowiedź

Anonimowy

tylko że mam na to 300zł max więc to sprzęgło będzie chyba najodpowiedniejsze.

#271862 Odpowiedź

Anonimowy

Za taka cenę rms pro racing to supe sprzeglo, ma regulacje naciagu itp, moim zdaniem się oplaca. Duzo osób ma to sprzeglo i sobie chwali?

#271863 Odpowiedź

Anonimowy

wraźnie też myślę nad wymianę sprzęgła… Boje się że jak kupie sprzęgło rms że nie będzie dużej zmiany i kasa pujdzie w błoto… :-/

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: co myślicie o sprzęgle RMS RACING PRO i dzwonie Stage6?
Informacje o Tobie: