co myślicie o sprzęgle RMS RACING PRO i dzwonie Stage6?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) co myślicie o sprzęgle RMS RACING PRO i dzwonie Stage6?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

W tym miesiącu mam zamiar kupić sprzęgło z dzwonem do mojego keeway focus, wybrałem sprzęgło: RMS RACING PRO http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=2359&osCsid=c2a0923e33b8cff23b8d62c16ee95a4c dzwon: Stage6 http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=1186&osCsid=c2a0923e33b8cff23b8d62c16ee95a4c Co myślicie o tym sprzęgle i dzwonie? dobre jakościowo to sprzęgło? mocno poprawia start czy raczej to zamiennik oryginału czyli w moim przypadku chińskiego sprzęgła w keeway.

Anonimowy

Dzwon może był ale sprzęgło odpada najlepiej sprzęgło kupić stage6…. albo poszukać używki z dobrymi okładzinami itp

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

tylko że mam na to 300zł max więc to sprzęgło będzie chyba najodpowiedniejsze.

Anonimowy

Za taka cenę rms pro racing to supe sprzeglo, ma regulacje naciagu itp, moim zdaniem się oplaca. Duzo osób ma to sprzeglo i sobie chwali?

Anonimowy

wraźnie też myślę nad wymianę sprzęgła… Boje się że jak kupie sprzęgło rms że nie będzie dużej zmiany i kasa pujdzie w błoto… :-/

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie