co moge wymienić żeby mój skuter (romet 737) jeździł szybciejj

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning co moge wymienić żeby mój skuter (romet 737) jeździł szybciejj

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe enter1978 enter1978 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #75429 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ziaaaas
    ziaaaas
    Użytkownik

Siema. Mam skuter romet 737 i chciałbym sie dowiedzieć co moge w nim wymienić żeby jechał szybciej . Na prostej drodze osiąga on prędkość 70km/h blokady są zdjętee.

#75441 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Najlepiej wymień skuter 🙂
    Z 50-tki nie zrobisz ścigacza.
    A jak musisz, to cylinder min 110 ccm i wszystko co jest z tym związane.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #75446 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Pamiętaj o tym, że jeżdżenie czymś co ma z założenia turlać się 45 km/h nie jest przeznaczone do osiągania prędkości przelotowych rzędu 80-90 km/h.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    #75460 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Z skutera v-max to wyciśniesz 90 km/h (chyba że wydasz sporo kasy na jakiś cylinder).
    a tak to kup jakiś cylinder 72ccm (lub większy), rolki cięższe, moduł odblokowany (najlepiej z śrubką regulacji dobicia tłoku).

#75480 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ziaaaas
    ziaaaas
    Użytkownik

coś takiego kupić ? http://www.romet.pl/romet_parts/quady/atv110/art935.html . i o ile to zwiększy prędkość ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #75490 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

ziaaaas to nie jest cylinder do tego silnika.
    maxell niech do swojego skutera zamontuje ten cylinder 110ccm i wszystko co jest z nim związane.
    Luknij na setup użytkownika Aras, ten silnik jedzie choć bebechy do tanich nie należą.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: co moge wymienić żeby mój skuter (romet 737) jeździł szybciejj
Informacje o Tobie: