Co lepiej zrobić

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    martin1996a
    Użytkownik

Co lepiej zrobić mam skuter 2t 50 seria i 900zł i nastanawiam się w co lepiej wpakować czy w kolejny skuter 2t/4t obojętnie czy tuningować skuter teraz mój skuter jedzie 55 niecałe
    Moje wymagania
    -żeby mało palił
    – jechał conajmniej 65
    – i mało awaryjny był

eadem
    Uczestnik

Uwaga uwaga, strzelamy jaki skuter ma autor. Do wygrania czekoladowy Święty Mikołaj. Za wytypowanie przebiegu będzie nagroda dodatkowa – kilogram mandarynek.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

martin1996a
    Użytkownik

Romet 700 przebieg 1 000km Zgadłem

eadem
    Uczestnik

Powiedz ile pieniędzy dostaniesz na ten cel – kupno skutera. Nowego za 900zł przecież nie kupisz.

Jeśli chcesz robić tuning obecnego, zacznij od napędu. Silnik nowy itd. Nie widzę sensu przy tym przebiegu wymieniać silnika. Ze 2 tysiące km chociaż zrób 😉

martin1996a
    Użytkownik

jest wpisane 900zł

ziomek1
    Użytkownik

zrób swap 😀

Anonim
    Nieaktywny

tuning na 70ccm i za 900 zł możesz kupić z stage6 albo Minarelli:)

2t z reguły dużo pali, jeśli chcesz żeby mało palił to kup 4t;)

martin1996a
    Użytkownik

nie chce bawić się w wymiane cylka bo na tym się nie znam

ziomek1
    Użytkownik

no to swap wykręcasz szpilki od silnika i amor a silnik wyjeżdża wkładasz drugi i gotowe

TheMiqlaq
    Użytkownik

No, najlepiej z Cagivy Mito ;).

Panowie, do czego wy kolegę namawiacie. Przeca to nielegalne… Chyba że swap na inne 50 ccm, chociaż to bez sensu…

Zmienisz cylinder i będziesz miał sporo więcej mocy, choć to też nie jest do końca idealne rozwiązanie. Kolega w swoim chinolu zmienił cylek na 72 ccm, i podczas jednej z naszych wypraw, jego Zipp wybrał papieża ;).

Jak dokonać zmiany cylka? Iść do zaufanego mechanika. Nic innego robić nie warto szczególnie jeśli nie masz obeznania ze sprzętem. Do listy zakupów dodaj jeszcze wzmocniony wał, bo seryjny może nie wytrzymać. Jeśli chcesz sie zabawić w większy tuning to możesz nabyć sportowy układ wydechowy.

martin1996a
    Użytkownik

chyba stop z tuningiem bo chyba dostane nowy skuter 6 naprawa zaprasza a i na 7 się szykuje

Anonim
    Nieaktywny

żarówka się spaliła, czy gaźnik nie wyregulowany? Ty naprawdę wierzysz, że za jakieś drobiazgi Ci skuter wymienią?

martin1996a
    Użytkownik

nie gaźnik już 2 jest wymieniany , coś tam z silnikiem było robione, startery elektyczne teraz 2 mi zrobią, jeszcze do wymiany klakson tak mi powiedział bo jak klikne to trąbi bez przerwy nawet jak wezme palec

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button