Co kupić po Peugeot SV50

Witajcie,
zeszłej jesieni kupiłem Peugeota SV50 - tak na próbę, za śmieszne pieniądze. Teraz przyszła wiosna i niestety jazda jednośladem spodobała mi się na tyle, że z powodzeniem zastąpił mi samochód. Niestety - z uwagi na wiek skutera widelec przedni się chwieje, wycieki z silnika są coraz mocniejsze a ogólny stan siedziska daje wiele do myślenia. Tak więc pomyślałem o czymś nowym i droższym - problem w tym, że przeglądam ogłoszenia i na nic sensownego nie mogę trafić, szukając po omacku.
Cechy na których by mi zależało, a które ma SV50:
- prędkość 45 pod górę bez tuningu
- osłony na ręce
- duży bagażnik i schowek na portfel z przodu
- wysoki komfort
Fajnie by było, jakby udało się też znaleźć coś z trochę większymi kołami. Nie obchodzi mnie to czy silnik to 2T, 4T i czym chłodzony.
Niestety mieszkam poza granicami kraju i omija mnie przywilej jazdy czymś ze 125 ccm, nad czym szczerze ubolewam - tak samo jak nad tym, że na czas nie zrobiłem prawa jazdy klasy A.
Ostatnim pomysłem na którym się zatrzymałem to Kymco Agility City 50 - ale niestety brak w nim osłon na ręce i bagażnika. Podobnych skuterów jakoś nie mogę znaleźć. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Bo sv taki ma urok że jest kozacki:) a wyremontować nie możesz ja Ojcu zrobiłem na tip top a jest z 94r,żeby Ci doradzić to musimy wiedziec gdzie cie zaniosło bo nie wszędzie sa dostępne te same modele,a tak na szyko to Ci nie powiem ile nowych ma schowek przed kolanami z markowych

osłony na ręce kupisz za 60zł, schowek z przodu ma każdy większy chińczyk. Komfort.. no to dyskusyjne i subiektywne.