Co kupic jaki ?

Witam chciałbym kupić skuter tak do 2500-3000 zł . Chodzi mi o to aby palił 2 l maksymalnie przy ostrej jeździe 3 l .A prędkość to tak 70 km/h zeby spokojnie jechał maks 75-80km/h . Nie wiem czy chinczyk czy jakis markowy uzywany . wolał bym markowy ale nie chciałbym sie tez na mine władować przebiegu w takim markowym to 10 tys maks wiecej nie bo niewiadomo no i raczej 4t . Myslałem o piaggio zip 4t i piaggio fly 4t . jak to z nimi jest no ale jak macje jakies propozycje 2t małe spalanie to też dawajcie . Z gory dzięki .

W 2T nie ma małego spalania - jeżeli chcesz 2l/100km to tylko biegówka 4T. Coś z silnikiem 139FMB spełni twoje oczekiwania co do spalania lecz nie będzie to sprzęt do wyścigów z pod świateł. Skuter nawet 4T nie spali Ci 2 litrów gdyż przekładnia bezstopniowa utrzymuje zawsze silnik na wysokich obrotach przez co spalanie wzrasta. Markowy skuter spali Ci minimum 3 litry a co poniektóre dochodzą do 5. Masz większą moc, jednak kosztem spalania. Co do przebiegu to "chińczyki" wcale nie są złe - 10000km przejedzie Ci bez żadnego problemu, a jeżeli będziesz dbał to kilkukrotnie więcej. Za 3000zł kupisz nowy z salonu który zadbany spokojnie posłuży bezawaryjnie kilka sezonów, a prędkość 70km/h powinien osiągnąć po odblokowaniu bez większych problemów.