co kupic

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #722908 Reply
    icefirewaw
    Uczestnik
    • 1

Witam chciałbym prosić o doradzenie co wybrać chce kupić 125cc wybrałem kilka marek i doradźcie który lepszy

Dealim S3

Suzuki Burgman

Sym GTS EVO

Piaggio Xevo

Piaggio X9 czy Yamaha Majesty a może Peugeot Satelis chce kupić jakąś fajna ładna która ma dobre osiągi 125

#722911 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

one wszystkie mają identyczne osiągi. Nie kupuj Daelima S3 bo tego nikt u nas nie ma i podaż cześci zerowa.

Reszta – jak leci. Trafisz dobrą sztuke na która cie stać – to kupuj.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#722913 Reply
    icefirewaw
    Uczestnik
    • 1

a powiedz mi wombat piaggio xevo czy x9 jest lepszy najbardziej sklaniam sie ku sym gts125evo i wlasnie te 2 modele piaggio tylko ktory lepszy ciekawszy nowszy no i mysle tez o burgmanie tylko burgmana ciezko dostac wmiare dobrego i z fajna cena do 6 tys

#722915 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

a co to znaczy „lepszy” jakie sa kryteria?

#722916 Reply
    icefirewaw
    Uczestnik
    • 1

wiekszy bezpieczniejszy bardziej komfortowynowszy ktory jest lepszy

#722917 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

juz pisałem. są w zasadzie takie same. nowszy bedzie ten który bedzie nowszy 😀

#722920 Reply
    icefirewaw
    Uczestnik
    • 1

powiedz mi jeszcze jedno lepszy wtrysk czy gaznik i ktore z tych modeli maja funkcje start stop

#722921 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

to wszystko zalezy od rocznika. musisz sobie użyć np googla i poczytac o nich.
    aczkolwiek jedyny sensownie i płynie startujący start-stop ma honda – co przy spalaniu takich skuterów i tak guzik daje.

#722935 Reply
    icefirewaw
    Uczestnik
    • 1

czy lepiej kupic sym 125 z 20011 czy suzuki burgman z 2006 co bedzie lepsze i tansze w utrzymaniu

#722940 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

ostatni raz napisze. to bedzie dokładnie to samo w kosztach, osiagach, naprawach.
    jedyna różnica to twoje subiektywne odczucia na którym ci wygodnie a na którym nie i który ci sie bardziej podoba. oraz stan danej sztuki.
    Pamietaj że opinie „dobry i niezawodny” dotyczą tych sprzętów nowych lub w stanie fabrycznym. A po kilku latach używania (a nie wieszcz czy nie przez rzeźnika), nieznanej historii usterek i jakości napraw… to niekoniecznie te opinie są wciąż prawdziwe dla danej sztuki.
    Dlatego ogląda sie i ocenia konkretą sztuke a nie czy X jest lepszy od Y. Bo to może być – ale wcale nie musi.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: co kupic
Twoje informacje:

Back to top button