Co jest przyczyną że paliwo nie dochodzi do silnika?

Co jest przyczyną że paliwo nie dochodzi do silnika przez to nie zapala w skuterze boatian 4t.

Przestawione zawory, przepuszczające pierścienie, uszkodzony gaźnik, uszkodzony kranik podciśnieniowy itd

i nieszczelnośc w dolocie, zapchany filtr, zatkane napowietrzanie zbiornika

Bo paliwo z baku nie dochodzi lub nie zasysa przez wężyk a wężyki były przedmuchiwane.A jak się powietrze ustami przedmuchuje to słychać bulgotanie w zbiorniku.

to miło. ale przeczytaj co napisalismy

A skąd w ogóle pomysł, że paliwo nie dociera do gaźnika ? Jak to sprawdziłeś ?

Świeca sucha i chciałem zassać paliwo przez wężyk i nie podaje.

przez który weżyk?

Wężyki masz 2…jeden to podciśnienie. Jeżeli zassiesz nim powietrze to z drugiego powinno lecieć paliwo. Jeżeli paliwo nie leci to albo kranik podciśnieniowy zawalony syfem albo uszkodzony albo zatkane napowietrzanie zbiornika przez co w zbiorniku wytwarza się podciśnienie i paliwo nie poleci. Spróbuj zassać powietrze z otwartym wlewem paliwa

Ze zbiornika nie dochodzi paliwo i chyba zawalony syfem zbiornik i co trzeba zrobić.

Lub to drugie co napisałeś.Jak zassysam paliwo przez wężyk od zbiornika to tylko słychać bulgotanie i nie leci paliwo .

Zatkany może być wężyk lub zasyfiony masz zbiornik. Wyczyść zbiornik, zobacz czy nie jest zatkany króciec na wężyk przy zbiorniku

Wyczyściłem kranik podciśnieniowy i paliwo leciało super .I Świeca była mokra a potem wlałem do świecy paliwo już chciał zapalić tylko wiadomo tylko mało kropli wlałem i coś chyba jest z gaźnikiem bo wcale nie chce zapalić i filtr przedmuchany .I sprawdzę gaźnik a chyba i tak będe musiał kupić nowy kranik i gaźnik dla pewności i filtr to parę złotych kosztuje i jak to nie pomoże to oddam go na złom .

Wyczyściłem ten kranik i tak dalej słabo leci i tak będę musiał kupić ten kranik

Kupiłem kranik podciśnieniowy uniwersalny na 14 mm i zły ma być na gwint 16 mm i jaki kupić kranik podciśnieniowy do skutera baotion BT58QT-9A 4t