Co generalnie daje wymiana sprężyny i sprężynek sprzęgła?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Co generalnie daje wymiana sprężyny i sprężynek sprzęgła?

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pawelecm pawelecm 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe aabdul
    aabdul
    Użytkownik

witam, co daje wymiana sprężyny centralnej sprzęgła i sprężynek na np. +15% czy 30%? wymieniłem cylek na 80cm3 (72)oraz wariator na sport. czy cos wiecejuzyskam po wymianie sprężyn?
    z góry dzięki za odpowiedzi i porady…

abdul
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jedyne co uzyskasz to…więcej miejsca w portfelu 🙂

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe aabdul
    aabdul
    Użytkownik

czyli nic nie daje? tak totalnie nic? pytam z ciekawosci, nie zebym chcial sobie kase tak o bez powodu wydac…
    wole ja wsadzic w jakis porzadny, tuningowy gaznik…
    np. taki: http://allegro.pl/tunning-gaznik-do-4t-80-90-100ccm-super-moc-i2438678003.html

abdul
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Powiem Ci tak, jeśli już musisz coś kupić to kup ten gaźnik 🙂
    Sam mam 72 ccm, wariator Malossi Multivar, który nic nie poprawił, większą dyszę (90), która nic nie dała, gaźnik seryjny, filtr stożkowy Ci też nic nie da, poza tym, że będzie bardziej pierdział. Ogólnie wymiana na 72 ccm nic nie daje poza lepszą dynamiką, v-max się nie zmienia. A sprężyna…można kombinować, ale sam mam białą Malossi i nie widzę różnicy.
    Też mam 4T.

Zdjęcie profilowe aabdul
    aabdul
    Użytkownik

no wlasnie, nie chodzi o to, zebymmusial wydac pieniadze na cos :-), tylko przed wymiana cylka i wario moj skuter jechal max 60km/h, po zmianie 70-75, przy czym troche waze, a chcialbym jezdzic ok. 80-85 km/h. dlatego szukam jeszcze innych mozliwosci, zeby zwiekszyc vmax. wydaje mi sie, ze gaznik na pewno cos da, skoro jezdze na seryjnej dyszy, a mam r-z wrazenie, ze jeszcze cos ten silnik dusi…

abdul

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To i tak masz lepiej, mój na prostej poziomej zaledwie 65 licznikowe po tych wszystkich przeróbkach 🙂
    Wiem, kup gaźnik, przetestuj i pochwal się to i ja kupię 🙂

Zdjęcie profilowe aabdul
    aabdul
    Użytkownik

u mnie sprawdzone wg gps

abdul
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie wiem, ale te prędkości to już chyba tylko na 90 ccm.

Zdjęcie profilowe aabdul
    aabdul
    Użytkownik

dam ci znac jak uzbieram siano…

abdul
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Tylko zamiast tego siatkowego stożka to bym gąbkowy w osłonie założył bo na mokrym już nie pojedziesz 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie