Co dokupić, aby szedł na koło?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Co dokupić, aby szedł na koło?

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam posiadam CPI Popcorn 70cc setup w opisie. Chciałbym moją bestie na tyle koło postawić i nie wiem co mam dokupić. Mam seryjny gaźnik tylko wymieniłem dysze na 80ke i mam założony filtr stożkowy, bo na serii mi mulił. Mam koło 300zł i nie wiem co kupić ( tu liczę na Wasze wypowiedzi) Rolki mam seryjne 5,8 g. :573:

Anonimowy

ymmm za 300zł aby szedł na koło heh… a jaki masz ten cyl??? no ale tak czy owak za 300zł najlepszą inwestycję jaką możesz zrobić to malossi multivar 🙄

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

jeżeli masz dobre przyśpieszenie to przydałby się jakiś dobry dzwon i sprzęgło

Anonimowy

Adverion, cyl stage6 sport a wydech yasuni r w podpisię ma.
    A jak masz taki cyl i taki wydech to bez problemu powinien iść na koło, podciągnąć go trochę i jazda. seryjnymi skuterami śmigają a co dopiero na 70ccm.
    za 300zł ja bym kupił do sprzęgła jakieś sprężynki twarde (hebo czerwone) jakieś rolki lżejsze (około 4.5g) i gaźnik 19mm. i wtedy nie ma bata i musi iść na koło.
    A skuter Ci nie muli na yasuni R z rolkami 5.8? według mnie grubo za ciężkie.

Anonimowy

Ja czytałem w poradniku z forum że koleś miał 4,75 rolki i muła miał skuter a przy 3,90 ostro jeździł. A no posiadam te muły ale założyłem sprężynę +30% i jest lepiej, ale muszę w tygodniu kupić rolki 😀

[ Dodano: 31-05-2009, 00:39 ]
    A sprężynki z Top Racinga to ile %’owe brać zamiast HEBO?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

top racinga sprężynek nie bierz, ja nie polecam.
    a Ty masz ewidentnie rolki za ciężkie więc gnaj do sklepu i kupuj lżejsze.

Anonimowy

Mafioz no tak masz rację zagapiłem się rzeczywiście ma w podpisię mój błąd 😕
    hmmm TR+15% to jest praktycznie to samo co Hebo +50% a dalej to nie wiem za 300zł to ja ci mówię KUP WARIATOR !!! MULTIVARA najlepiej.. i nic innego on ci da najwięcej a nie sprzęgło… sprzęgło kup jak będziesz miał drugie 300zł

Anonimowy

sprzęgła się nie opłaca, ja miałem seryjne i też bez problemu na koło szedł, teraz mam sportowe i też idzie, może trochę lepiej ale sprzęgło i tak tylko na pierwszych paru metrach daje najwięcej (na starcie).
    Ja Ci polecam do tego wsadzić gaźnik 19mm on Ci da niezłego kopa na tym zestawie.

Anonimowy

Gaźnik i rolki bo są ewidentnie za ciężkie

Anonimowy

Rolki wstaw lżejsze. Musisz znależć odpowiednia wage do seryjnego. Wg mnie to najlepiej 4,3g.
    Chyba ze kupujesz wario.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie