co dają spręrzynki sprzęgła?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) co dają spręrzynki sprzęgła?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tak jak w temacie wyżej.Dają coś na prędkości?

Anonimowy

Twardsze sprężynki – rusza z wyzszych obrotów Miękkie – Niższych. Jak nie wiesz ocb to poszukaj w google jak dziala sprzęgło w sqterze

Anonimowy

Na prędkości nie dają, tzn prędkości max, sprężynki sprzęgła odpowiadają za muła przy ruszaniu, tak jak pisać Wino.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

aha czyli ja mam dobre sprężynki bo z miejsca mam niesamowite przyśpieszenie

Anonimowy

A akutrat sprzezynki nie sa na przyspieszenie 😛 Twarda sprzezynka – rusza z wysokich obrotów i na odwrót

[ Dodano: 2008-07-10, 00:16 ]
    NA przyspieszenie to sa rolki

Anonimowy

dokladnie! twardsze sprezynki się zaklada zazwyczaj przy chociazby zmianie tłumika na sportowy który daje moc na wyzszych obrotach i wstawiamy wtedy twardsze zeby nie było muła! w seryjnym skuterze jest to zbędne 😀

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie