Zmiana opony i wymiana modułu w skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Zmiana opony i wymiana modułu w skuterze

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe harekop harekop 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 6 posty - 1 przez 6 (z 6 łącznie)Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #76815 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Botan
    Botan
    Użytkownik

witam. Moje pytanie jest takie, czy będzie duży spadek mocy po wymianie tylniej opony na szerszą?
    mam teraz 3.25 a chcę założyc 4.10.
    Drugie pytanie,,, co da wymiana samego modułu? Czy będzie tylko szybszy bo dalej się rozkręci czy przyspieszenie też będzie lepsze?

#76816 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #76817 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Botan
    Botan
    Użytkownik

a mógłbyś trochę szerzej mi wyjaśnić. Będę bardzo wdzięczny.

#76821 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

1.Opory toczenia nie są większe zresztą będziesz miał szerszą oponę to ci da wiele na zakrętach
    2.Odblokowany moduł daje to że skuter kręci zamiast np 6,5tys to kręci do np 8-10tyś i przez większe obroty większa moc czyli przyśpiesznie a v-max wzrośnie od 5km/h do max 15km/h (licznikowe)

#76824 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Botan
    Botan
    Użytkownik

Dzięki kolego. teraz napewno wymienię oponkę. Motorek zyska na wyglądzie w 100%

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #76857 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

A jakim motorkiem jeździsz ?

Szlachta w korkach nie stoi ; d
Oglądasz 6 posty - 1 przez 6 (z 6 łącznie)Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Zmiana opony i wymiana modułu w skuterze
Informacje o Tobie: