Co bys wybrał

mam na oku 2 skuterki i nie wiem na ktory sie zdecydowac a mam mało czasu na decyzje chodzi mi tu dokładnie baotian bt49qt9 4t niby na licencji hondy tak wyczytałem w necie a drugi skuter to keeway ry8 2t
co wybrac ogolnie co jest lepsze 4t czy 2t

Wszystko jeszcze zależy od stanu obydwóch maszyn. Jeśli stan podobny lub lepszy ma Keeway to bierz go.

2t lepszy pod względem osiągów,prostszej budowie,mniej potencjalnych awarii
4t tańszy w eksploatacji
ty masz test to przeczytaj i się dowiesz http://www.skuterowo.com/2t-czy-4t-jaki-silnik-wybrac/

Keeway w porównaniu do markeowego Baotiana? ;) Ja osobiście wybrałbym Keewaya. Kij swoje silniki wzoruje na włoskiej firmie Minarelli. Choć to tylko kopie, to są znacząco lepsze niż inne chińskie produkty. Ogolnie keeway ma najlepsza jakość spośród chińskich marek. Baotian spali ci mało, może nie będzie się tak często psuć, ale silnik na licencji Hondy, nie znaczy że robi je Honda ;). Odejściem nie powala, prędkością podobnie. Największy + to małe spalanie. Ja jak już pisałem wybrałbym Keewaya. Wyrobiłem sobie trochę zaufania do tejże marki. Miałem Hurricana przez jakies 5 tyś km. Na budziku 8600. Ostro go katowałem przez cały czas posiadania, a wszystko co w nim padło to:
- przepalona żarówka
- padnięta linka od prędkościomierza
- prawdopodobnie coś ze sprzęgłem dzieje się złego ;). Jeszcze jeździ ale nie wiem jak długo.
Tak więc nic strasznie drogiego. Jakieś 100 zł za remont po 8600 km? Może być ;). Spalił mi przy jeździe na full manetce jakieś 4l.

Keeway Kymco równy hehe Bierz Keeway-a. Tak swoją drogą to Boation nie jest markowecem tylko troszke lepszym chińczykiem, co by nie powiedzieć Keeway stoi na czele Chińskiej konkurencji i jak już wspomniałem równa się z Kymco