! Forum Skutery Co bys wybrał

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dacho009 Dacho009 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

mam na oku 2 skuterki i nie wiem na ktory sie zdecydowac a mam mało czasu na decyzje chodzi mi tu dokładnie baotian bt49qt9 4t niby na licencji hondy tak wyczytałem w necie a drugi skuter to keeway ry8 2t
    co wybrac ogolnie co jest lepsze 4t czy 2t

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Wszystko jeszcze zależy od stanu obydwóch maszyn. Jeśli stan podobny lub lepszy ma Keeway to bierz go.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

2t lepszy pod względem osiągów,prostszej budowie,mniej potencjalnych awarii
    4t tańszy w eksploatacji
    ty masz test to przeczytaj i się dowiesz http://www.skuterowo.com/2t-czy-4t-jaki-silnik-wybrac/

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Keeway w porównaniu do markeowego Baotiana? 😉 Ja osobiście wybrałbym Keewaya. Kij swoje silniki wzoruje na włoskiej firmie Minarelli. Choć to tylko kopie, to są znacząco lepsze niż inne chińskie produkty. Ogolnie keeway ma najlepsza jakość spośród chińskich marek. Baotian spali ci mało, może nie będzie się tak często psuć, ale silnik na licencji Hondy, nie znaczy że robi je Honda ;). Odejściem nie powala, prędkością podobnie. Największy + to małe spalanie. Ja jak już pisałem wybrałbym Keewaya. Wyrobiłem sobie trochę zaufania do tejże marki. Miałem Hurricana przez jakies 5 tyś km. Na budziku 8600. Ostro go katowałem przez cały czas posiadania, a wszystko co w nim padło to:
    – przepalona żarówka
    – padnięta linka od prędkościomierza
    – prawdopodobnie coś ze sprzęgłem dzieje się złego ;). Jeszcze jeździ ale nie wiem jak długo.
    Tak więc nic strasznie drogiego. Jakieś 100 zł za remont po 8600 km? Może być ;). Spalił mi przy jeździe na full manetce jakieś 4l.

Tezia :*

Zdjęcie profilowe Dacho009
    Dacho009
    Użytkownik

Keeway Kymco równy hehe Bierz Keeway-a. Tak swoją drogą to Boation nie jest markowecem tylko troszke lepszym chińczykiem, co by nie powiedzieć Keeway stoi na czele Chińskiej konkurencji i jak już wspomniałem równa się z Kymco

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie