Ciężko pali

Witam. Mam problem ze swoim speedem. Otóż gdy chce go odpalić to muszę go “kopać i kopać”. I po pewnym razie odpali. Co może być tego przyczyna???.

Rozrusznik kreci i kreci i w ogóle nie odpali.

Co to może być?? Zła regulacja. Czy może pierścienie do wymiany??

P.S Jak suter odpali to idzie jak burza więc zatarcie nie wchodzi w gre taką

Może ssanie ci się nie włącza jeśli masz automatyczne, mógł jakiś kabelek się urwać tak jak mnie kiedyś lub po prostu się popsuło.

albo wyreguluj i sprawdź kompresje -.-

no oki. Spróbuje z ta regulacja i sprawdze te ssanie. Jutro napisze co i jak ! :lol: :mrgreen:

Edit: Zrobiłem wszystko gażnik wyczyściłem wyegulowałem i nic. Iskra jest. Co to może być jeszcze jakieś propzycje!??

ja powiem tak w chinolu miałem że przepuszczał niby kompresje dałem nowy tłok i dalej to samo miałem ssanie ręczne dopiero teraz przy sprzedaży doszedłem że benzyna uciekała poprzez rurke z komory pływakowej i trzeba było kopać aż się napełni i cyl dostanie benzy sprawdź to :!:

Witam.Jestem na forum pierwszy raz.jestem posiadaczem skureta magnus solatio.Mogę odpalać go na trzy różne sposoby.Pierwszy to: na kopa, drugi: kluczykiem, a trzeci: na pilota.Coś mi się popsuło i mogę tylko na kopa i to odpalam dopiero za czwartym razem.Wyjąłem rozrusznik, ale jakiś silniczek działa, więc to nie to, podono jest tam jakaś część dalej która jest zabudowana.Czy ktoś wie co to takiego?jak się nazyważi jak to odkręcić?Bardzo proszę o pomoc. :expressionless:

dalej jest bendix :smiley: jest on za pokrywa przekładni :smiley:

Kurde już kilka dni się męcze i nie idzie go odpalić.

Kompresja dobra,iskra jest,gaźnik czysty i wgl.

Co z nim jest

wlej paliwa pod świece i sprawdź czy pali jeśli nie to trzeba przyczyny szukać jeśli pali to znaczy że paliwa nie dostaje

a na pycha prubowalesą?

[ Dodano: 29-08-2009, 11:11 ]
a sparawdziles symeringi walu moze wydmuchalo

[ Dodano: 29-08-2009, 11:11 ]
sparawdz od iskrownika i od wariatora xd

Tak na pycha skuter hahahaha inteligent :wink: Wal mu tak jak pisał Cabaretti paliwa pod świece strzykawką i z kopa zapier****, powinno odpalić. Mógł się wysuszyć cylinder w środku i paliwa za mało pobiera żeby go odpalić, trzeba mu pomóc ^^

co myslisz ze się nie ta na pychaa blkujesz sprzegło i odpali dwonie

miałem taki sam problem i czasem go mam. Okazało się że zalewa się świeca. przeczyść ją i powinno byc ok

Dziś udało się go odaplić. Lecz gdy się go zgasze to dalej dupa !!

Rozwal sprzęglo taaa i nie pozwalaj sobie dzieciaku