Ciężko odpala po tunie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Ciężko odpala po tunie

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #205211 Odpowiedź

Anonimowy

Witam
    Właśnie przeprowadziłem generalny remont skutra, nowy cylinder polini sport 70, wał tnt, łożyska wału skf, wariator polini speed control i rolki coś powyżej 3g, sprzęgło tec evo racing i tam mały problem skuter jakoś ciężko mi odpala nie chce się wkręcić na obroty trzeba kręcić manetka dodawać puszczać gaz i po okolo 5 sekundach jest ok, trzeba też męczyć go kopniakiem, odpala tak +/- za 3/4 kopem, myślę że jest to wina gaźnika chociaż dziś go czyściłem i nie ma już problemu z tym dodawaniem i ujmowaniem gazu wkręca się od razu tylko trzeba go kopać, mam malutki gaźnik bo 12 mam zamiar go wymienić ale puki co nie mam kaski, może być to wina gaźnika ? źle ustawiona mieszanka ? raczej nie jest to wina czegoś innego bo są to nowe części (tak mi się wydaje) i druga sprawa ile może wynosić vmax w takiej konfiguracji części ?
    Z góry dziękuje za pomoc 🙂

#205212 Odpowiedź

Anonimowy

Seryjny gaźnik 12mm przy polini sport 70 ? Prooooszę cie 🙂
    Ten cylinder nie dostaje wystarczająco paliwa, żeby pokazać pazurki 🙂

Kup gaźnik 17,5 i wtedy wyregulujesz do porządku bo na tym to nima bata …

Co za wydech masz ?

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #205213 Odpowiedź

Anonimowy

poza tym szybciej się zajejździ jak nie wyrególowanym będziesz latał

#205214 Odpowiedź

Anonimowy

Wydech seryjny, puki co nie mam kaski więc latam na tym, a może ma ktoś do sprzedania taki gaźnik ?

#205215 Odpowiedź

Anonimowy

Kupuj gaźnik większy bo jeździłem też na 12mm przy 70ccm to gdy na polu było dosyć ciepło i pojeździłem to niestety go zatarłem.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#205216 Odpowiedź

Anonimowy

na dworzu kur.wa nie na polu Krakowiaku ty !! 😀

#205217 Odpowiedź

Anonimowy

To są rolnicy oni na pole tylko wychodzą 😀

#205218 Odpowiedź

Anonimowy

Znalazłem tani gaźnik ale nie wiem czy będzie dobry, http://allegro.pl/show_item.php?item=1689682517 nadaje się taki ?

[ Dodano: 29-06-2011, 14:51 ]
    czy może taki http://allegro.pl/gaznik-dellorto-phbn-17-5mm-aerox-neos-minarelli-i1690954638.html

#205219 Odpowiedź

Anonimowy

nie kupuj gaźników do P/g bo maja z drugiej strony regulacje i cieżko będzie Ci się do niej dostać

#205220 Odpowiedź

Anonimowy

w nosię z regulacja jakos sobie poradze chodzi o to czy dobry jakościowo jest

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
Odpowiedz do: Ciężko odpala po tunie
Informacje o Tobie: