Ciężki idiota na skuterze

Może ktoś rozpozna siebie na filmie który dzisiaj nagrałem. Temperatura -4, padający śnieg i ciężki idiota ignorujący czerwone światło a kawałek dalej robi dokładnie to samo. Co trzeba mieć w głowie żeby robić coś takiego.
Coraz bardziej skłaniam się do tego żeby na każdy pojazd mechaniczny wymagane było prawo jazdy.

http://www.youtube.com/watch?v=TiaEsHoQhac

Nie no co ty to było późne pomarańczowe dalej też.

Niestety nie było to późne pomarańczowe...było to ewidentnie CZERWONE,nie istenie poęcie takie jak późne pomarańczowe to jest tylko wymysł kierowców,którzy łamią przepisy,zresztą na pomarańczowym to mozna przejechać tylko wtedy kiedy możemy stworzyć zagrożenie ruchu lub jesteśmy na skrzyżowaniu i musimy je opuścić,a tu niestety kierujący tym skuterem mógł się normalnie zatrzymać.Pogratulować umięjątności jazdy i życzyć tylko żeby Go następnym razem coś nie rozmaśliło jak ślimaka.

Dokładnie, mnie sie jeszcze nigdy nie zdarzyło przejechac na czerwonym świetle...zawsze staram się wychamowywać odpowiednio wczesniej, bo co ja wyjadę a ty jakiś pajac na skrzyżowaniu wyrwie i ze mnie nic nie zostanie...

Czytam tu rózne wpisy i odnosze wrażenie,że 70% skuterowców to poprostu debile nie znający przepisów i myślący a raczej niemyślący o konsekwencjach swojego postępowania,aż mi żal takich ludzi.

Mam nadzieję że nigdy na takiego idiote nie trafię

Zulwiczek napisał:

Dokładnie, mnie sie jeszcze nigdy nie zdarzyło przejechac na czerwonym świetle..

Czy oby na pewno ? ;> A w Łodzi ? :D

Przez takich debili jak ten na filmie nie ma co się dziwić, że kierowcy puszek nie lubią skuterów...

Niestety czasami człowiek nie wyhamuje i strzeli gafę. Przyznaje zdarzyło mi się przejechać na czerwonym. Ale ten pacjent ewidentnie przejechał na czerwonym. Widocznie jeszcze nie przeżył przykrych doświadczeń, ewentualnie policja nie sprowadziło jego mandatem na ziemię. Swoją drogą fajny gadżet ta kamerka. Niezła dupokrytka w razie kolizji bez winnych takiego zdarzenia.

Właśnie w takim celu kupiłem. Często są sytuacje że bez świadków jest patowa sytuacja a tak nie ma bata, wszystko widać. Polecam, można zaoszczędzić kupę pieniędzy i nerwów.

rzeczywiście niezły patent z tą kamerką, chyba warto sobie sprawić...

Sam jak będę jeździł autem mam zamiar takie coś sobie sprawić. Powiedź Suawek co to za kamerka że tak ładnie nagrywa i datę pokazuje ? Jakaś specjalnie dedykowana do właśnie takiego celu czy mała cyfrówka przyczepiona do szyby na przyssawkę jak nawigacja ?

Kierowca merca taxi wcale nie lepszy. W zeszłym roku zastanawiałem się, czy nie warto by odwiedzić stolicę na jednośladzie, ale chyba muszę jeszcze przemyśleć ten plan :P

Co do kamerki to czyżby to była słynna na allegro i eBay MiniDv za symboliczne kilka/kilkanaście zielonych? Nigdy się nie zdecydowałem kupić, bo były tak tanie, że aż podejrzane :P

Dokładnie mam na myśli takie coś:
http://www.ebay.com/itm/NEW-Mini-DV-Camcorder-DVR-Video-Camera-MD80-sports-Spy-Webcam-/230712745399?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item35b78d1db7

Suawek daj jakiegi ilinka gdzie to można kupic , sam noszę się z zamiarem zakupu do auta czegos takiego

Wiecie co? Tytuł filmiku mówi wszystko za siebie ;D

Może z roweru się przesiadł i mu nawyki zostały, hihi... Te PedałującePedały robią to nagminnie...

No zgadza się Madi, w Łodzi przejechałem ale to dlatego że wiesz...brak hamulca tylnego i tylko przód sprawny a wtedy była był by niezły szlif i gleba...ale najlepsze to że policja tam stała chyba na światłach czy coś takiego, (juz nie pamiętam dokładnie) a że było pusto i nikogo w pobliżu tochyba pomysleli ze mam zielone :-)

To tak dla przestrogi dla innych debili którzy wpadają na czerwonym na skrzyżowanie........

http://www.youtube.com/watch?v=SicsZiZYkVM

Przestroga? Wybacz WODZU, ale ten dzieciak, autor tej prezentacji, tylko mnie ekhm... Wkurzył, bo już w pierwszej minucie widać, że ma totalnie niepoważny stosunek do treści, które umieścił na yt.

W aucie mam coś takiego http://allegro.pl/kamera-samochodowa-goclever-rejestrator-dvr-ir-i2037107814.html

Dużą zaletą jest to że nagrywa w pętli więc nie trzeba się martwić czy karta pełna czy nie. Druga duża zaleta że uruchamia się i zaczyna nagrywać po uruchomieniu silnika a wyłącza przy gaszeniu więc jest bezobsługowa. Ma też opcje rozpoczęcia nagrywania po wykryciu ruchu.
Kamerka jest podobno HD (720p) ale to jest naciągane bo z matrycy daje 720x480 i na zasadzie interpolacji jest zwiększana rozdzielczość.
Wada to brak kompresji i na karcie 1GB mieści się ok 15 min. Ja mam kartę 16GB to wchodzi ok 4 godzin - całkowicie wystarczy.
Tak czy inaczej za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego.
Jak ktoś chce coś w wyższej półki to polecam http://allegro.pl/kamera-sportowa-na-kask-rower-motocykl-hd-720p-i2042098968.html

Sam filmik jest ok,pokazuje do czego moze doprowadzic brak myślenia i totalny brak odpowiedzialności,natomiast przypisy autora są nie na miejscu.A najbardziej mnie wur..."byli dzielni ale mieli pecha".
W zaszdzie autor prezentacji tak naprawdę nie wie czyja była wina i nie tylko zawsze ludzie na skuterach czy motorach są winni wypadków.
Fakt jest wśród nas wielu bezmózgowców co im sie wydaje,ze są niesmiertelni i wszystko potrafią zrobić na swoich maszynach,ale kierowcy aut też nas czasem traktują jak całe zło tego świata.